چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

آیا مدیران اجرایی در چوبر منفعل شده اند یا به کار خود واقف نیستند ؟؟
گرفتن پرینت
کد خبر: 753  |   تاریخ انتشار:16 آوریل 2014   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

تغییر و دگرگونی یکی از ارکان جامعه رو به رشد است. بطوریکه چهره شهرها هم هر سال نسبت به سالهای پیش کمی تغییر می کند این تغییر در برخی قسمتها بسیار محسوس بوده و در بر خی قسمتها به کندی پیش می رود اما کندی پیشرفت کار دلایل مختلفی از جمله موافقت های اصولی، مصوبات و از همه مهمتر بروکراسی اداری دارد که نیازمند زمان هستند.

با این همه ، مهمترین وظیفه مسئولین و مدیران اجرایی، چه در چوبر یا شهرهای دیگر، برنامه ریزی برای اداره بهتر امور و پیگیری مصوبات و حل مشکلات مردم شهر است، اما این تنها گام نهایی نیست، چرا که بدون اطلاع رسانی درست ، عملکرد و کارهای مثبتی هم که برای مردم و شهر انجام شده باشند ، ممکن است چندان به چشم نیامده و چه بسا این شبهه بوجود آید که آیا مدیران اجرایی در چوبر منفعل شده اند یا به کار خود واقف نیستند ؟؟ در این میان خیلی کارها ممکن است با زحمات فراوان انجام شده باشد اما مردم از آن بی خبرند، و یا خیلی از کارهایی که براحتی و به درستی می شد انجام داد اما در حد شعار باقی مانده اند.

بنابراین،این شبهات اگر در فضایی که اطلاع رسانی ضعیف و یا اصلا” غیر رسمی و غیر موثق و همراه با شایعات باشد اثرات مخرب زیادی برای آن جامعه خواهد داشت. بر این اساس و به درخواست بسیاری از همشهریان محترم چوبر، گفتگوهایی با مسئولان شورای شهر و سایر مدیران اجرایی در چوبر انجام داده ایم که بخشی از آن آماده شده و بخشی نیز در آینده منتشر خواهد شد.

این گفتگوها بدنبال فراخوان عمومی که در اینترنت و شبکه های مجازی انجام شده بود صورت گرفت. در این فراخوان از همشهریان محترم خواسته شده بود که هر گونه ایده ، طرح و پیشنهادی که برای آبادانی بیشتر چوبر دارند ارایه نمایند و همچنین سوالات و انتقادات خود را از نحوه عملکرد شورای شهر مطرح کنند تا در گفتگوی ویژه نوروزی با این مردان سختکوشی که برای آبادانی بیشتر چوبر زحمت می کشند عنوان کنیم. خوشبختانه دوستان و عزیزان دیگری هم این فراخوان را از طریق صفحات اینترنتی شخصی خود به اطلاع دوستان خود رسانده بودند که جا دارد از همین جا از این عزیزان هم قدر دانی کنم.

حجم سوالات و پیشنهادات و انتقاداتی که بدستمان رسید حاکی از استقبال خوب همشهریان محترم چوبر از این طرح بود ضمن اینکه بخش زیادی از این انتقادات و پیشنهادات نیز در دیدار نوروزی با مردم شریف چوبر به دستمان رسید.

جالب اینکه چند ایده خوب و عالی را هم از مسافران و گردشگرانی دریافت کردیم که ساکن چوبر نبوده اما خبرها و اتفاقات این شهر ساحلی را از طریق اینترنت پیگیری می کردند. ایده ها و طرحهایی که برای چوبر بسیار ضروری است و در آینده بنام خود این عزیزان در سایت منتشر خواهد شد.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر مجدد از همه مخاطبانی که در این طرح مشارکت کرده و نظرات سازنده خود را برایمان ارسال کرده اند، اعلام می داریم که این سایت متعلق به خود شما بوده و همچنان پذیرای نقطه نظرات شما عزیزان گرامی خواهد بود.


 1. Rajab mardan گفت:

  Mazarat mikham gushi ipone in moshkelo dare namishe farsibtaype kard motasefane masulinshahre choobar )shoraye shahr)
  Ba do dastegi le ijad kardan talashhaye mosbateshun ham dige bifayedast
  ۱- shardar mohtaram tavasote guruhe avval tavaste nambordegan agayan heydarniya agayi masaheb ke be surate kamelan mafiyati az share astare be ariyat gerfte shode
  ۲ guruhe dovvom agayan hamede golipuur kam
  basavad mardomdar ejtemayi
  Isa mokhtarpuur fardi besyar bakelas bafarhang mazhabi karbalad ke az tasmimat shuraye shahr kamelan beduran har tasmimi ke tavaste guruhe avval veto mishvad amali vacgabele ejrast shahrdar dar hokme matar sag

 2. تازه دل گفت:

  منفعل اند منفعل. چون انگیزه ندارند. اما خدا خیرشان بده اونایی که بی مزد و منت دارند تلاش می کنند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876