چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

یوم الله ۲۲ بهمن مبارک باد
گرفتن پرینت
کد خبر: 7510  |   تاریخ انتشار:05 فوریه 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

pic-23666-1454403178

یوم الله ۲۲ بهمن ، روز پیروزی ملت ایران بر دشمنان این سرزمین ، روز آغاز شکوفایی ایران اسلامی ، روز همبستگی امت اسلامی و روز دمیده شدن روح تازه بر پیکره اسلام و مسلمانان بر همه ی ایرانی ها و مسلمانان جهان مبارک باد .


 1. nnn گفت:

  وقتی صحبت از فرش ایرانی به میان می اید تصویری از زیر اندازها با طرح و نقشهایی در ذهن ما نقش می ببندد که نشانی از اصالت و فرهنگ هنر ایران زمین است اما به رغم شکوه فرش ایرانی، برخی هنرمندان و بافندگان فرش ایرانی به مرور زمان آنرا از زیر پا درآورده و جلوه ایی از زیبایی های طبیعت را به رخ دیوارها و سالن ها و فضای زندگی ما کشیده اند.
  این تابلو فرش ها عمدتا تصاویری از طبیعت و مناظر زیبایی از زندگی مردمانی است که تار و پود زندگی خود را با رنگها و طرحهایی از طبیعت گره زده اند.
  یکی از مناطقی که در سالهای اخیر رشد چشمگیری در تولید تابلو فرشهای نفیس در ایران و جهان پیدا کرده است، شهر سردرود در آذربایجان شرقی است که لقب پایتخت تابلو فرش جهان را بخود گرفته است. بطوریکه هم اکنون اکثر تابلو فرش‌های موجود در بازارهای کشور، حاصل فعالیت‌ها و زحمات هنرمندان، قالیبافان و تولید کنندگان تابلو فرش شهر سردرود می‌باشند و این شهر به الگویی برای کارآفرینی در زمینه تابلو فرش و نیز تولید تابلو فرش دستبافت تبدیل شده است.
  نشان تجاری “فرش هاشمی” یکی ازتولیدات فاخر این شهر است که سالیانه برای بیش از ۲۰۰۰ نفر فرصت اشتغالزایی ایجاد کرده است.
  برای دسترسی به این کالای با ارزش ایرانی، می توانید به فروشگاههای فرش دست بافت در سراسر کشور و یا به سایت اینترنتی
  http://www.cttt.ir مراجعه کرده و یا با شماره های ۰۹۱۲۱۳۷۰۴۷۰ — ۵۵۶۱۴۳۹۷ تماس بگیرید.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876