چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

قهرمانان کوچک چوبر امیدهای آینده ایران
گرفتن پرینت
کد خبر: 7497  |   تاریخ انتشار:29 ژانویه 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز، امروزه نه تنها کودکان و نوجوانان که خانواده ها هم اهمیت ورزش و استفاده مناسب از وقت و انرژی بچه های خود را میدانند. بطوریکه کمتر کسی را میتوان امروزه در شهرهای کوچک و بزرگ پیدا کرد که بچه خود را به استفاده از کلاسهای ورزشی ، هنری و… ترغیب نکند. در این میان علاقه و پیشینه فعالیت پدر و مادر هم در انتخاب مسیر فرزند بی تاثیر نیست.

در شهر ساحلی چوبر نیز با اینکه امکانات ورزشی به نسبت کلانشهرها زیاد نیست اما استعدادهای درخشانی در خانواده های بزرگ چوبر، نهفته است که اگر کشف معرفی شوند می توانند افتخارات با ارزش ملی و جهانی ما باشند.

ماهان یکی از استعدادهای نهفته در خطه سرسبز شمال است که می رود پله های موفقیت را یکی پس از دیگری کسب کند.

ماهان کلاس پنجم است که از دو سال پیش بطور جدی ورزش رزمی  (کیک بوکسینگ ) را شروع کرده و موفق شده چهار عنوان قهرمانی داخل استانی را در کارنامه ورزشی خود ثبت کند.

عارف مصطفوی پدر ماهان که زمانی خود نیز از فعالان ورزش رزمی در منطقه بود مشوق اصلی فرزندانش است و در گفتگو با چوبر نیوز، آرزو میکند که ماهان و برادرانش بتوانند عنوان قهرمانی جهان را بدست آورند.

 

عارف مصطفوی 1

 


برچسب‌ها:
  1. Armed mostafavi گفت:

    با سلام :ممنونم ازبرادرارجمندآقای علیرضاشوکتی ومسعولا شهرواستانمون.امیدوارم به جوانان ونوجوانان عزیزمان مخصوصا در عرصه ورزش اهمیت زیادی قائل بشوند.با تشکر.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876