چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

عملکرد شورای شهر چوبر در چنبره دنیای بی رحم تلگرامی ها
گرفتن پرینت
کد خبر: 7486  |   تاریخ انتشار:23 ژانویه 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

photo_2017-01-22_11-03-40

به گزارش چوبر نیوز، این روزها بازار بیانیه و جوابیه در چوبر داغ است، هریک از اعضای شورای شهر به نسبت تلاشها و فعالیت هایی که برای مردم چوبر از سر وظیفه انجام داده اند نگرانند در لابلای پروپاگاندای رسانه ایی زحماتشان مورد بی مهری دنیای بی رحم تلگرامی ها قرار بگیرد و از انصاف بدور باشد. به همین خاطر سایت چوبر نیور، همواره بر اساس رسالت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی خود، درد دلها و یا انتقادات هر یک از اعضای شورای شهر یا شهروندان را بدون کوچکترین دخل و تصرفی عینا منعکس می نماید. لذا در واکنش به اعلام عملکرد شورا از طرف سه عضو شورای شهر، دیگر عضو شورا جوابیه ایی برای چوبر نیوز فرستاده اند که عینا در ذیل منعکس می شود:

بنام خداوند جان آفرین
اگر ضرب المثل چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است را به یاد داشته باشیم می توانیم در خصوص ۵۵ عملکرد ارائه شده سه عضو محترم شورای اسلامی شهر چوبر که در شبکه های مجازی منتشر شده است نگاه ویژه ای داشته باشیم.
همه انسانها در ذات باطنی خود میل به پیشرفت دارند و اگر اقدامی جهت پیشرفت شهر چوبر و خدمات رسانی به مردم عزیز صورت گرفته است وظیفه اعضای محترم شورا و شهرداری و پرسنل زحمت کش شهرداری می باشدو بابت همه کم و کاستی های موجود که کم هم نمی باشد باید با توکل برخدا و اتحاد و همدلی کم و کاستی هارا جبران نمود.
در خصوص ارائه عملکرد توسط سه عضو شورا که از بدو حضور در شورا به اتحاد و همدلی معتقد نبوده و احساس کرده اند که شوراهای شهر سه نفر است و مابقی اعضای شورا و نمایندگان مردم چون در اقلیت هستند هرکاری که دوست داشته اند می توانند انجام دهند که به لطف خداوند متعال برخی مسائل در گذشته و برخی هم در آینده روشن خواهند شد.
ای کاش فضایی فراهم باشد تا بتوان با تک تک شورا مناظراتی برگزار گردد و عملکرد تک تک شورا در این مناظرات سنجیده شوند.
در خصوص ۵۵عملکرد اعلام شده از طرف اکثریت اعضای شورای شهر که احتمالا همه این جلسات را با سه عضو تشکیل داده اند و غافل از اینکه جلسات شورا با ۴عضو شورا رسمیت می یابد.بگذریم به ۵۵موارد عملکرد می توان مواردی نیز از جمله موارد ذیل به عنوان عملکرد اشاره کرد که احتمالا دوستان فراموش کرده اند.
۱-انتخاب شهردار باسابقه،مردمی و ………………..
۲-استخدام و بیمه افراد درجه یک شورا
۳-کشیدن نقشه طرح ساحلی توسط شهردارسابق و اقوام نزدیک شورا
۴-استفاده از مصالح و ماشین آلات در ساخت و ساز ها از شمال و جنوب و شرق و غرب و کوه و دریا
۵-اشتغال زایی برای رستورانهای همجوار
۶-خصوصی کردن طرح ساحلی
۷-برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی
۸-تعامل تنگاتنگ باپیمانکاران شهرداری و استفاده از آنها در کارهای شخصی
۹-تهیه انواع مختلف بن کالا
۱۰-برداشت شن از باغ کاج و طرح ساحی و مقصر جلوه دادن تراکتور سواران و انداختن به گردن این عزیزان
۱۱-فنس کشی قسمتی از باغ کاج با همکاری دهیاری پلاسی
۱۲-پرداخت اجاره مسکن به شهرداری که هیچ وقت در چوبر ساکن نبوده اند و ………..اشاره کرد که دوست نداریم با اشاره زیاد به آنها مردم عزیزمان را نگران کنیم.

دوستان عزیز ما بندهایی را اشاره کرده اند که لازم میدانم جهت آگاهی مردم عزیزمان به چند مورد از آن اشاره ای داشته باشم
عزیزان ما ای کاش پروژهایی را که در دوره چهارم شورا شروع و به اتمام رسیده بود مطرح میکردند بهتر بود مثلا زمین کتابخانه و حوزه تیر تلسکوپی (جابجایی از پارک کودک به طرح ساحلی)و …. که قبل از دوره چهارم اتفاق افتاده بود را مطرح نمی کردند . مطرح نمودن پروژهایی که بدهی های کلانی برای شهرداری کم درآمدی مثل شهرداری چوبر به بار آورده و ورشکسته کردن شهرداری به چه قیمتی؟

از حقوق معوق کارکنان بگوییم
از بدهی حدود ۵۰۰میلیونی به آقای خانی بابت آسفالت بگوییم از بدهی حدود ۱۱۰میلیونی به آقای فرجامی بابت تیر تلسکوپی بگوییم از پروژه پردرآمد میدان برای این دوستان بگوییم که حدود ۸۰۰میلیون توسط پیمانکار برآورد شده یا از بدهی های ریز درشت دیگه بگوییم دوستان عزیز رای آوردن در مجلس شورای اسلامی یا رای آوردن در دوره بعد و اصلا شورا شدن در دوره های بعد به چه قیمتی به قیمت نابودی شهرمان؟؟؟؟؟؟
ای کاش کسانی که شورا می شوند اموال شهرداری را مثل اموال شخصی خود بدانند.
درد و دلها و کم و کاستی ها زیاد است بابت همه چیز عذر خواهی میکنم.

فرزند کوچک شما حامد قلی پور


برچسب‌ها:
 1. مهسا گفت:

  سلام بله همه این ها درست مردم از همه این کارها آگاه هستند
  به لطف سایت چوبرنیوز و کانال هایی که در مورد شهر چوبر وجود دارد اطلاعاتی برای مردم ارائه شده
  برخی از شهروندان شهر چوبر که خود را همه کاره چوبر می دانند و به اصطلاح تحصیل کرده می باشند آخه یکی نیست بگه شما آقای تحصیل کرده در این دوره های قبل چه گلی بر سر ما زدی، بجز اینکه از اموال شهرداری برای منافع خود استقاده کردید بخدا جای خجالت داره
  با همه این کارها باز روتون میشه تو چشم مردم نگاه کنید
  از نظر من باید برخی از این دوستان کنار بکشند با اینکه پست های مدیریتی در قبل نیز داشته اند ولی برای این کار مناسب نیستند
  جوان هایی در چوبر داریم هزار برابر بهتر از این آقایان می توانند عمل کنند
  انشاالله که در این دوره مردم فهیم شهر چوبر از جوانان تحصیل کرده ای که قصد شرکت دارند دارند حمایت کنند این همه مدت این آقایون بودند حالا دور از لطف نیس به جوانان هم بهایی بدهیم.

 2. چوباری گفت:

  من نمی دونم این دوستان با چه رویی دوباره می خوان برای انتخابات شورا ثبت نام کنن.(هر۵نفر)
  واقعا آدم یه وقتایی کلاه خودش رو قاضی کنه بد نیست.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876