چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

بجای شعار حقوق کارکنان شهرداری را بدهید / ۴ ماه کار بدون بیمه و حقوق ظلم است
گرفتن پرینت
کد خبر: 7458  |   تاریخ انتشار:20 ژانویه 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

photo_2016-01-08_12-06-48

به گزارش چوبر نیوز، همزمان با نزدیکی موعد انتخابات شوراهای شهر و روستاها، برخی کاندیداهای احتمالی در تدارک خوشنامی خود هستند تا در دید شهروندان قرار بگیرند. بخصوص آنهایی که برای اولین بار قصد ورود به عرصه انتخابات را دارند، سخت در تلاشند تا در محافل و مراسم و حتی در سوپر مارکتها و قصابی ها! چهره ایی مهربان م مردمی از خودشان به نمایش بگذارند. در این میان کسانی هم  هستند که البته خالصانه و بی ریا بدهی برخی بدهکاران نیازمند به قصابی ها را هم صاف می کنند!

قصد داشتیم گفتگویی با یکی از مدیران پاسخگو در چوبر در خصوص مسایل و مشکلات شهروندان چوبر داشته باشیم. اما پس از پیگیریها متوجه شدیم شهرداری که برای چوبر انتخاب کرده اند هنور در صندلی  چرمین خود جلوس نکرده اعتراض ها شروع شده است. محمد تقی نظیری که فعلا بصورت شفاهی او را شهردار چوبر می دانند، پایش به چوبر نرسیده و کسی از برنامه ها و اقدامات آینده وی برای حل معضل بدهی شهرداری به پیمانکاران و حتی کارکنان شهرداری خبر ندارد. این در حالی است که برخی از اعضای شورا چندی پیش در گفتگو با رسانه های محلی گفته بودند: ” بزودی حقوق معوقه کارکنان شهرداری پرداخت میشود اما معلوم نیست منظور از بزودی ظرف یکسال آینده است یا بیش از یکسال! “

از جمله حامد قلی پور و عیسی مختارپور از اعضای شورای شهر چوبر، اخیرا خبر از پرداخت حقوق معوقه کارکنان و دیگر بدهی های شهرداری را داده بودند.

در همین رابطه یکی از کارکنان شهرداری که نخواست نامش فاش شود در تماس با چوبر نیوز با گلایه و اعتراض به تبلیغات پیش از موعد برخی از کاندیداهای احتمالی می گوید: ” دوستان شورای شهر بجای شعارها و دیدارهای تبلیغاتی بهتر است کمی هم بفکر چوبر و مشکلات آن باشند، کجا حقوق معوقه کارکنان پرداخت شده یا می شود؟ ۴ ماه است نه حقوق گرفته ام نه بیمه ام رد شده است در حالی که آقایان برای دیدار با فرماندار جدید و عرض تبریک و تهنیت دست و پنجه می شکنند اما نسبت به حقوق کارکنان شهرداری و دیگر مشکلات شهر بی تفاوت اند!!”

این شهروند چوبر که نسبت به کم کاری برخی از اعضای شورای شهر معترض بوده می گوید: ” زمانی نا هماهنگی در شورا و ریاست “فرهاد حیدرنیا ” را مانع پیشرفت چوبر می دانستند اما اکنون که تغییرات دلخواه برخی ها در شورا صورت گرفته از هم اکنون تبلیغات خود را برای دوره بعدی آغاز کرده اند بدون اینکه واقعا برای شهر و مردم چوبر دلسوزانه کار کنند.”

 


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876