چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

رییس شورای شهر چوبر: تخلفات ریز و درشت افراد در شورای شهر و شهرداری بزودی مشخص می شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 7443  |   تاریخ انتشار:15 ژانویه 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

photo_2017-01-15_10-28-01

رییس شورای شهر چوبر در گفتگو با چوبر نیوز با اشاره به پرداخت حقوق معوقه کارکنان و نیروهای خدماتی شهرداری چوبر گفت: بزودی بدهی شهرداری به  افراد و کارکنان شهرداری پرداخت می شود.

عیسی مختارپور افزود: بعدازخدمتگذاری بنده در ریاست شورا تصمیم به قرارداد با حسابرس رسمی دادگستری جهت حسابرسی سنوات گذشته نمودم. بخصوص این دوره که بعلت نبود دفاتر کل و معین و روزنامه و تراز کل و معین تفصیلی نتوانست حسابرسی را انجام دهد.

وی اظهار کرد : هرچند این کارمستلزم تامین مالی است و با این وضعیت مالی به سختی میتوان پیش رفت اما ملزم به  پیگیری و انجام این کار هستیم تا هم شفاف سازی شود و هم خیانت و تخلفات ریز و درشت افرادمشخص شود.

رییس شورای شهر چوبر با ابراز خرسندی از انتخاب مهندس محمد تقی نظیری بعنوان شهردار جدید چوبر گفت: به لطف خدا و  همکاری و همیاری اعضای شورا فردی مدیر و مدبر و کارآزموده و توانا برای مدیریت شهر چوبر تعیین گردید که امیدواریم کارهایی در شان مردم شریف چوبر انجام و بخشی از مشکلات شهروندان را بر طرف کنیم.

مختارپور تصریح کرد: جادارد ازسید بزرگوار جناب آقای حمزه موسوی که در شرایط بحرانی و نیاز زحمت سرپرستی شهرداری را بردوش میگیرند و با امانتداری و صداقت مدیریت میکنند تشکر و قدردانی کنیم .

رییس شورای شهر همچنین اضافه کرد :این هفته بیلان کاری و عملکرد ۶ ماهه شورای شهر  و شهرداری را در اختیار مردم اگاه و همیشه در صحنه چوبر خواهیم گذاشت.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876