چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مراسم چهلمین روز درگذشت مادر گرامی عادل بقایی روز جمعه در چوبر برگزار میشود
گرفتن پرینت
کد خبر: 7420  |   تاریخ انتشار:04 ژانویه 2017   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

toptoop-ir%d8%ac%d9%85%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%da%a9-%d8%b9%db%8c%d8%af-%d8%a8%d9%87-%d9%85%d8%a7%d8%af%d8%b1-%d9%81%d9%88%d8%aa-%d8%aa%d9%88%d9%be-%d8%aa

با نهایت تاسف با خبر شدیم، دوست، همکار  و همشهری با افتخار ما جناب آقای عادل بقایی عزیز، در سوگ مادر خود نشسته اند.  هرچند این خبر برای همکاران سایت اطلاع رسانی چوبر نیوز شوک تلخ و ناباورانه ایی بود اما تقدیر جزو مشیت الهی است و پذیرش آن خضوع در برابر حق تعالی !

بدینوسیله به اطلاع می رساند، مراسم چهلم آن بانوی بزرگوار ، روز جمعه  ۹۵/۱۰/۱۷  در شهر چوبر برگزار میشود. امید که روح بلندشان قرین رحمت الهی باشد.

لازم به ذکر است که آقای عادل بقایی کارمند بانک و از چوبریهای مثبت اندیش ساکن تهران است که مسایل و اتفاقات چوبر را در جهت پیشرفت و توسعه شهری همواره پیگیر بوده و یکی از مخاطبان همیشگی چوبر نیوز است.

وی را میتوان یکی از مودب ترین شخصیت های ایرانی نام برد که جز اندیشه مثبت در مورد انسان و انسانیت حرفیدر دل و زبانش نیست. چنانچه سال گذشته و بدنبال مصاحبه ایی که با چوبر نیوز داشت، چنان با وقار و ادب پاسخ منتقدانش را داد که از “دشمن ” دوستی جانانه ساخت.

بی شک ذات چنین انسانهایی برگرفته از تربیت پدر و مادری شایسته و با لیاقت است که چنین فرزندان نمونه و پر افتخاری را در دامن خود پرورانده و به جامعه تحویل داده اند. یادشان گرامی و راهشان مستدام باد.


برچسب‌ها:
 1. محمدتقی فردایی گفت:

  با سلام و عرض ادب
  جناب آقای بقائی عزیز
  تسلیت واژه‌ی کوچکی است در برابر غم دریاگونه از دست دادن عزیزی مثل «مادر»
  برای آن عزیز از دست رفته غفران و مغفرت و رحمت الهی و برای شما و خانواده محترمتان صبر جمیل آرزومندم.
  التماس دعا

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876