چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

با وجود جوابیه ها و بیانیه های رنگارنگ شورا، مشکل آب گرفتگی معابر چوبر همچنان پابرجاست
گرفتن پرینت
کد خبر: 7401  |   تاریخ انتشار:22 ژانویه 2017   |   نویسنده: علیرضا یوسفی و ماهان فرزانه

photo_2016-08-04_00-43-50

به گزارش چوبر نیوز، یکی از مشکلات بزرگ شهر چوبر در هنگام بارندگی، جمع شدن آب در معابر و خیابانهای سطح شهر است که علاوه بر اختلال در عبور و مرور شهروندان، چهره شهر و بخصوص منطقه بازار چوبر را بسیار نامطلوب کرده است.

مشکل آب گرفتی تنها در سطح شهر نیست بلکه بسیاری از کوچه های خاکی و حتی اسفالت خیابانها نیز با این مشکل رو به رو هستند. از جمله بوستان دوم خیابان شهید آقایی که با کمترین بارندگی پر از آب شده و رفت و آمد را با مشکل مواجه می کند.

وجود این ضعف ها در سطح شهر زمانی دردناک می شود که مسئولان شهر بجای برطرف کردن آنها بر شعارها و بیانیه های خود رنگ و لعابهای جدیدتری می دهند. 

مردم چوبر افراد فهیم و با درایتی هستند که قطعا به هنگام رای گیری برای شوراهای شهر این کمبودهای شهری را به یاد خواهند آورد. حال سوال اینجاست که آیا اعضای محترم شورای شهر از این معضلات و مشکلات شهروندان خود آگاهند یا نه؟! و اگر آگاهند چرا در جهت برطرف کردن آنها اقدام نمی کنند؟! اگر دستشان کوتاه است و یا بدهکارند چرا مهندسان و مدیران اجرایی ناکارآمد این پروژه ها را با شهامت به مردم معرفی نمی کنند تا دیگر بار شاهد تکرار این سوء مدیریت و حیف و میل بیت المال نباشیم.

کاش اعضای محترم شورا در کنار ارایه عملکرد و بیلان کاری قدری هم از ضعف های اجرای خود و عدم تطابق وعده های انتخاباتی با عملکرد سخن میگفتند تا اینگونه بهتر و راحتر در قلب مردم بزرگ چوبر جای میگرفتند.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876