چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

تحرکات کاندیداهای احتمالی شورای شهر چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 7395  |   تاریخ انتشار:25 دسامبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

80114366-2524217

به گزارش چوبر نیوز، تحرکات انتخابات شورای شهر چوبر انگار امسال از تهران هم پیشی گرفته است. بطوریکه اگر هم در تهران و دیگر کلان شهرها این تحرکات بصورت زیر زمینی و در قالب گفتگو های رسانه ایی غیر مستقیم مطرح می شوند، در چوبر اما کاندیداهای احتمالی علنا در حال عرض اندامند تا جو عمومی و اقبال مردم را بسنجند.

بنظر می رسد در کنار فعالیت های زیر زمینی و رو زمینی برخی از اعضای شورای فعلی شهر چوبر برخی از چهره های ورزشی، فرهنگی و علمی نیز در تلاش برای مطرح کردن نام  و اهداف خود برای ورود به عرصه انتخابات هستند.

برخی شنیده ها حکایت از آن دارد که بدنبال درخواست برخی از طرفداران فرهاد حیدرنیا در شهر تالش ، به احتمال زیاد وی از شهر تالش برای انتخابات شورای شهر تالش به میدان خواهد آمد و چوبر را به جوانان این شهر خواهد سپرد. البته این موضوع از سوی وی نه رد شده و نه تایید شده اما چندان بدش نمی آید که به درخواست طرفدارانش در تالش جواب مثبت بدهد.

از طرف دیگر در حالی که حامد قلی پور، عضو شورای شهر چوبر این روزها با انتقادات تند از عملکرد ضعیف شهردار قبلی و با اعلام اعداد و ارقام بدهکاری شهرداری، مجدد نام خود را بر زبانها انداخته است، عیسی مختار پور نیز سکوت خود را شکسته و اعلام کرده بزودی مسائل مهمی در رابطه با ۴ سال فعالیت خود در شورا را به اطلاع مردم خواهد رساند. وی که رای اول مردم چوبر را در کارنامه خود دارد و به مرد اخلاق چوبر شهرت دارد این روزها همزمان با جمع بندی تحصیلات دانشگاهی، در حال تنظیم بیانیه های آتشین خود برای انتشار در چوبر نیوز است.

وحید نعمتی یکی از فوتبالیست های مطرح منطقه که جایگاه ویژه ایی در بین ورزشکاران از جمله فوتبالیستها دارد، با فعالیت در شبکه های اجتماعی، مستقیم یا غیر مستقیم خبر از کاندیداتوری خود در انتخابات آتی شورای شهر چوبر می دهد.

علاوه بر این افراد، برخی از چوبریهای تهران نشین هم در حال رایزنی با پیشکسوتان چوبر برای ورود به عرصه انتخابات هستند. این افراد که دغدغه پیشرفت و توسعه چوبر را دارند بجای فعالیت در بین عموم جوانان و شبکه های اجتماعی محلی، پیشکسوتان و جامعه علمی را مد نظر دارند تا قبل از ورود اقبال مردم را از طریق این دو قشر تاثیر گذار بسنجند. این عده معدود که در برنامه های خیرخواهانه و تشکل های مردمی نقش زیادی دارند فعلا در حال برسی اوضاع هستند.

این گزارش می افزاید، هرچند تیم خبری چوبر نیوز بهمراه چوبر حواشی در حال رصد تحرکات داوطلبان و علاقمندان به توسعه و آبادانی چوبر بوده و همواره از افراد و طرحهای سازنده در آینده شهر چوبر حمایت می کند، اما قطعنا افراد دیگری به غیر از این تعداد که اشاره شد برای کرسی های شورای شهر چوبر خیز برداشته اند که چون هنوز به قطعیت و اطمینان لازم نرسیده اند فعلا با سکوت و آرامش در حال رصد وقایع و اتفاقات و اخبار این حوزه هستند تا در شرایط مساعد آمادگی و ورود خود را اعلام کنند.


برچسب‌ها:
  1. رمضانی گفت:

    درود بر دکتر های حیدرنیا
    انشاا… هشتپر مال فرهاد
    و آستارا مال بختیار میشه

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876