چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

چوبر، شهری با ۱۵ هزار جمعیت، دو میلیارد بدهی و بدون شهردار
گرفتن پرینت
کد خبر: 7366  |   تاریخ انتشار:23 دسامبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز، حامد قلی پور عضو شورای اسلامی شهر چوبر در گفتگو با رسانه های محلی چوبر گفته شهرداری ۱میلیارد و هفتصدمیلیون تومان بدهکار است.

photo_2016-01-08_12-06-48
عضو شورای اسلامی شهر چوبر عدم مدیریت صحیح شهردار وقت و نبود درآمد پایدار را دلیل بدهکاری شهرداری دانسته و افزوده است: ” وقتی بخش اعظمی از درآمد شهرداری از دریافت عوارض و ماده ۱۰۰ است. شهردار چگونه میتواند در جای دیگر سرمایه گذاری کند که هیچ درآمدی نیز نداشته است.”

قلی پور این را نیز اضافه کرده که : “بیش از ۵ ماه است که کارکنان حقوق معوقه خود را دریافت نکرده اند .”

وی با بیان این مطلب که شهرداری بیش از ۸۰ میلیون در طرح ساحلی هزینه کرده و درامد اندکی داشته تصریح کرده: “با واگذاری طرح ساحلی به بخش خصوصی و ایجاد درآمد پایدار میتوانیم علاوه بر پرداخت بدهی پیمانکاران و پرسنل و هزینه های جاری در جهت توسعه شهر گامی موثر برداریم.”

خزانه دار شورای شهر چوبر حمایت برخی اعضای شورا از یک شهردار غیر بومی جهت تصدی شهرداری را اشتباه قلمداد کرده و افزوده است: “یک شهردار باید علاوه بر بومی بودن باتجربه نیز باشد و بجای ساعت ها رفت و آمد در بین مردم قرار گرفته و از مشکلات آنها با خبر باشد.”

لازم به ذکر است که تا قبل از این سید یونس هاشمی شهردار چوبر بود و پس از مصوبه شورای شهر به جهت عدم سکونت شهردار در شهر چوبر،  وی از سمت خود کناره گیری کرد که در حال حاضر سیدحمزه موسوی سرپرست شهرداری این شهر است. و شنیده ها حکایت از آن دارد که بدلیل نزدیکی انتخابات شورای شهر در بهار سال آینده فعلا انتخاب شهردار در دستور کار اعضای شورا قرار ندارد.

بنظر می رسد بدهی شورای شهر با توجه به هزینه های جاری و حقوق پرسنل در ایام نزدیک به عید به بیش از دو میلیارد تومان برسد.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876