چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

تلخ و شیرین شهر با چوبر حواشی
گرفتن پرینت
کد خبر: 7321  |   تاریخ انتشار:28 نوامبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

19

به گزارش چوبر نیوز، با رشد روز افزون تکنولوژی وسایل و ابزار ارتباطات هم افزونتر شده است. اما نکته مهم افراد و اندیشه های افراد هست که چگونه و به چه منظوری این ابزار ارتباطی را بدست میگیرند. برخی فقط به قصد تبلیغ و تخریب شخص یا مکانی ایجاد می شود که اینگونه نشریه ها و سایت ها و کانالها عمر چندانی پیدا نمی کنند و پس از مدتی، به هدف رسیده یا نرسیده به گوشه رانده شده و متروکه می شوند. اما هستند افرادی که به منظور خدمت به خلق و جامعه، استوار و محکم در راه اعتلای جامعه و شفاف سازی و نقد عملکرد افراد مسئول ساعت ها و روزها از وقت و انرژی خود میگذرند تا به رسالت ؤسانه ایی خود که همانا آگاهی بخشی و اطلاع رسانی است جامعه عمل بپوشانند.

این افراد چه در مقام خبرنگاری و اطلاع رسانی چهره باشند یا سردبیر و یا مدیر مسئول، چندان تفاوتی در اصل رسالت رسانه ایی ندارند. چرا که امروزه رشد تکنولوژی تمام این تشریفات و فاصله های سلسله مراتبی را از بین برده است. بطوریک امروزه عملکرد درخشان یک خبرنگار دبیرستانی، کمتر از مدیر مسئول و یا سردبیر ۵۰ ساله ایی نیست که نشریه یا رسانه ای بزرگ را در کشور اداره می کند.

%db%8c%d9%88%d8%b3%d9%81%db%8c-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86%d9%87

ماهان فرزانه و سید علیرضا یوسفی حویق، دو تن از تلاشگران موفق عرصه خبری در چوبر هستند که در مدت یکسال فعالیت خود در چوبر، اخبار و اتفاقات و حواشی این اتفاقات را با ظرافت خاصی در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند.

دیدگاه و زوایای پرداختن به مسائل روزمره و زیباییهای شهر ساحلی چوبر در آثار این گروه بیشتر به سمت مثبت اندیشی و بیان پتانسیل های مثبت شهر است. ضمن اینکه گاهی وقتها انتقادات تند و بسیار تاثیر گذاری هم از مسئولان شهری و اجرایی چوبر دارند.

چوبر حواشی عنوان کانال تلگرامی این گروه خبری هست که تلخ و شیرینی اتفاقات و اخبار چوبر را در قالب خبرهای کوتاه و تصاویر تاثیر گذار منعکس می کنند. در آینده با تفکرات و برنامه های این گروه خبری بیشتر آشنا خواهیم شد.


برچسب‌ها:
  1. Ninga گفت:

    واقا عالی یه اینطور بانکی تو چو ب باش

  2. Ninga گفت:

    واقا عالی یه اینطور بانکی تو چو بر باش

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876