چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

برویم خدا را شکر کنیم !!!
گرفتن پرینت
کد خبر: 7281  |   تاریخ انتشار:27 نوامبر 2016   |   نویسنده: احد پرستار

img17423321

به گزارش چوبر نیوز، در شهری نزدیک ولی دور، مادری در پی روزی حلال، سیلی خورد، مگر ما در شهرمان سیلی میخوریم که بعضی هایمان نقد می کنند که چنین است و چنان.

برویم خدا را شکر کنیم
خدایا از بابت خلق مسئولینی که به فکر ما هستند شکرگزاریم.

در شهری خیلی نزدیک ولی خیلی دور، چک های یک اداره ای، سازمانی،… برگشت میخورد و در شبکه های مجازی پخش می شود، مگر خدای ناکرده این خیل اداراتی که در شهر ما هستند مخصوصا از اداره شهر آنها، دچار این مشکل شده اند؟ چرا قدر نمی دانیم.

برویم خدا را شکر کنیم
خدایا از بابت خلق مسئولین با وجدان که حلال و حرام می فهمند شکرگزاریم.

در شهری خیلی دور و خیلی هم دور، میزان آلودگی باعث مرگ و میر می شود و بجای سرمایه گذاری روی اصلاح فرهنگ بفکر دستگاههایی هستند تا هوا را سالم کند یعنی از شهروندان خود ناامید شده و به فکر صنعتی سازی فرهنگی افتاده اند، چرا ماها قدر نمیدانیم، ببینید مسئولان شهر ما چقدر به فکر فرهنگ سازی هستند.

برویم خدارا شکر کنیم
خدایا از بابت خلق مسئولین فرهنگ ساعی و نمونه شکرگزاریم

در شهری خیلی نزدیک و اتفاقا خیلی نزدیک، همواره ساخت و ساز وجود دارد و سر و صدا زیاد و مغازه های مصالح فروشی در حال خالی شدن هستند، چقدر سر و صدا تولید میشود در آن شهر کوچک، ببینید که مسئولین مخصوصاً از نوع فنی به فکر آرامش روحی روانی ما هستند!!

برویم خدارا شکر کنیم
خدایا از بابت خلق مسئولین مخصوصاً فنی واقعاً فنی سپاسگزاریم.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876