چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

آموزش و پرورش حویق، آرزویی که به واقعیت پیوست
گرفتن پرینت
کد خبر: 7263  |   تاریخ انتشار:07 نوامبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%85%d8%af%d8%b1%d8%b3%d9%87

امروز خبر خوشایندی از سایت های خبری منطقه ای دریافت نمودم و ان جلسه معارفه سرپرستی آموزش و پرورش حویق بود،خبری بسیار خوشحال کننده و البته کمی با تاخیر.
آرزوی دیرینه مردم و جامعه فرهنگیان بخش حویق داشتن آموزش و پرورش مستقل در جهت ارتقاع کیفیت آموزشی و بهره مندی از امکانات بیشتر آموزشی و فرهنگی و نیز حل مشکلات ناشی از بعد مسافت به مرکز تالش که برای فرهنگیان عزیز و مردمی که برای امورات آموزشی و پرورشی نیازمند مراجعه بودند،بوده است.

تلاش های جامعه فرهنگیان و نماینده محترم و فرماندار و ریاست محترم آموزش و پرورش و مساعدت های مدیر کل محترم آموزش و پر ورش استان و مسئولین بخش در جهت تشکیل آموزش و پرورش مستقل در بخش حویق قابل ستایش و تقدیر است و بنده در همین جا از تمامی این بزرگواران بعنوان عضوی کوچک از جامعه فرهنگیان بخش حویق تشکر می کنم.
لازم می دانم مطالبی را در استانه معارفه سرپرست محترم اداره آموزش و پرورش که از دوستان بسیار خوب ما هستند اعلام نماییم و امیدوارم که مطالب بنده را از باب کمک به انجام امورات و کیفیت بخشی در امر ارتقاء آموزش و پرورش قلمداد نموده و بهره لازم را از این دلسوزی حقیر بعنوان نماینده ای ازجامعه فرهنگی بخش برده باشند.

بر اساس آمار و ارقام و رشد شاخص های توسعه در زمینه انسانی و عمرانی، بخش حویق از محروم ترین بخش های شهرستان می باشد و این تاثیرات منفی در همه امور از جمله در امر آموزش نیز داشته است که بنده تاکید موکدی بر این قضیه دارم که هدف باید ارتقاء بخشی به کیفیت آموزشی در اولویت اول قرار گیرد.
توجه به این مقوله و نیاز اساسی به امر نظارت بر عملکردها چه در سطح مدیریت ها و نیز تدریس در مدارس می تواند به بهبود کیفیت آموزشی و ارتقا ان کمک کند.بدیهی است نیل به این هدف توجه اساسی و نیازمند نیروی انسانی خبره و تواند است که انتظار می رود به این موضوع توجه جدی شود.

در امر کمیت مراکز آموزشی و لزوم توجه به مدارس محروم در سطح کوهستان و جلگه و تجهیز به امکانات علی رغم بسیاری از تلاش ها یک نیار اساسی است که باید به ان توجه نمود.
تشکیل اداره آموزش و پرورش حویق مایه خوشحالی و خرسندی همه مردم بخش و خصوصا اهالی فرهنگ و ادب و فرهیخته است،گرچه انتظارها و چشم ها به جلسه معارفه ریاست بود نه سرپرستی اما در هر حال این اتفاق را به فال نیک می گیریم و مقدمه ای برای یک شروع خوب و انجام امورات آموزشی و پرورشی بخش می دانیم.

چه خوب که امروز بخش حویق و مردم مهربان و پر تلاش این خطه و فرهنگیان محترم و عزیز صاحب آموزش و پرورش مستقل شدند و این هدف فارغ از هرگونه مجادلات جناحی و سیاسی ارزشمند و تاثیر گذار در امر اموزش و تربیت فرزندان مان است..

با احترام:عظیم دائمی چوبر


  1. nemati گفت:

    همیشه خوش خبر باشین معلم گرامی
    امیدواریم شاهد موفقیت های روز افزون آموزش و پرورش بخشمون باشیم.

  2. چوباری گفت:

    باسلام ماهم از این خبر بسیار خوشحال شدیم و ضمن تشکر از زحمتکشان این مهم امیدواریم روزی ما این تعصبات محلی را کنار گذاشته و فارغ از آنها فقط یک هدف و دغدغه داشته باشیم آنهم رشد واعتلای منطقه و اهالی خوبمان در همه ابعاد وزمینه ها.
    با آرزوی روزهای خوب و پرثمر

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876