چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

نگاه ورزشکاران و مردم چوبر به دست های پر مهر مسئولین در تکمیل سالن ورزشی شهر چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 7234  |   تاریخ انتشار:28 اکتبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

چوبر نیوز، عظیم دائمی چوبر-از آرزوهای دیرینه ورزشکاران و ورزش دوستان بخش حویق و شهر چوبر داشتن یک سالن ورزشی مناسب و در حد و اندازه های متوسط بود،خوشبختانه پس از پیگیری های مردمی و دلسوزان ورزش دوست و نیز مسئولین منطقه ای و شهرستانی با شور و شادی و تحقق ارزوی دیرین، کلنگ احداث سالن ورزشی چوبر واقع در جنب زمین ورزشی چوبر زده شد.
بیش از سه سال از این اتفاق مبارک می گذرد و علی رغم پیگیری های جامعه ورزش دوست و نماینده محترم شهرستان و وعده فرماندار محترم که در چند محفل سخنرانی در بخش حویق مبنی بر اختصاص بودجه تکمیل و ساخت این سالن،هنوز اقدام جدی صورت نگرفته است.
سه سال از شروع پروژه ساخت می گذرد و بیست درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.این در حالیست که بخش حویق در شهر حویق و چوبر دارای سالنی در حد ورزش رزمی و فردی است نه سالنی در اندازه فوتسال یا بسکتبال و والیبال…
هر روز ما شاهد رفت امد های گروه های ورزشکار فوتسال و والیبال در قالب تیم های دونفره و سه نفره به سالن های شهرهای لوندویل و استارا به لحاظ بعد مسافت نزدیک هستیم.
امیدوارم اداره کل ورزش و جوانان استان و به تبعیت از ان اداره ورزش و جوانان بخش حویق عنایت ویژه ای به این موضوع داشته و پیگیر ساخت و تکمیل این پروژه ورزشی مردمی باشند تا از رفت و امد جوانان و پیش کسوتان ورزش دوست به سالن های همجوار که هم تحمیل هزینه مالی و نیز خطرات جانی در پی دارد جلوگیری شود و از طرفی به ارزوهای دیرینه مردم بخش حویق جامع عمل پوشیده شود.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876