چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

یاداشتی زیبا از عظیم دایمی چوبر / پشت دیوارهای این شهر چه می گذرد؟؟!!!
گرفتن پرینت
کد خبر: 7218  |   تاریخ انتشار:19 اکتبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

photo_2016-10-19_11-45-23

چوبر نیوز، عظیم دائمی چوبر-از پس هر زلزله ای پس لرزه هایی هست و فرض زلزله ای بدون پس لرزه اساسا قابل تصور نیست. انتخابات مجلس در اسفند ماه ۹۴خاتمه یافت و نمایندگان به مجلس رفتند و ماههاست از این ماجرا می گذرد ولی شهرما چوبر از پس لرزه های ان لرزید و اکنون بعد از مجادلات و کشمکش های زیادی که کمابیش دوستان دلسوز چوبر و شهروندان محترم در جریان این اتفاقات هستند، چوبر، این شهر مظلوم و گرفتار در سهم خواهی دوستان با وضعیت تقریبا نیمه بحرانی مدیریت شهری فراموش شده و به حیات خود ادامه می دهد.
بعد از انتخابات اسفند ۹۴ و حمایت شهردار چوبر از کاندیدای منتسب به خود و خلف وعده ایشان در حمایت از کاندیدای خاص ریاست شورای شهر چوبر وقت کلید استیضاح و عزل شهردار رقم خورد.
شهردار که منتخب و منصوب ائتلاف سه گانه بود بعد از حدود یک ماه استیضاح شد و در حرکتی تامل بر انگیز استیضاح شهردار رای نیاورد.تلاش ها از جانب ریاست شورا ادامه یافت و در نهایت بعد از سه سال دوستان متوجه شدند شهردار ساکن این شهر نیست و با استعلام از بخشداری و پاسگاه به این وضعیت سکونت جناب شهردار سندیت دادند و با توجه به اینکه در حریان بعد از انتخابات مجلس معادلات ائتلاف و مخالفین به هم خورده بود شورای شهر چوبر تصمیم گرفت شهردار این شهر را به دلیل عدم سکونت در این شهر مطابق قانون برکنار نماید.

طبق ماده ٣ ایین نامه اجرایی انتخاب شهردار، شهردار باید از تاریخ اشتغال به کار تا زمانی که در این سمت انجام وظیفه می‌کند در داخل محدوده قانونی شهر ساکن باشد.
مهندس هاشمی رفت،گرچه از نظر برخی دوستان عملکرد ایشان در حوزه مدیریت شهری قابل نقد می باشد اما واقعیت قضیه این است که ایشان از پس لرزه های انتخابات مجلس جان سالم به در نبرد و این واقعیتی است که هیچ جای شبهه نیست.

بعد از رفتن این مهندس جوان و شایسته،جناب سید حمزه موسوی که اشراف کافی به مشکلات و معضلات شهر و شهرداری داشتند دلسوزانه سرپرستی شهرداری را بر عهده گرفتند، در طی این مدت که حدودا یک ماه و نیم می گذرد شنیده های تائید شده و نشده ناشی از مطرح شدن برخی از چهره هایی که از فرزندان شایسته چوبر هستند می دهد که البته بلحاظ هایی قابل تامل است.
آقای ر-ب که از شایستگان چوبر و از دوستان نزدیک ما هستند از جانب ریاست قبلی شورا پیشنهاد و با مخالفت اکثریت اعضاء مورد قبول واقع نمی شوند.
لابی گری برخی ار دوستان جناح مقابل باعث مطرح شدن یکی دیگر از چهره های چوبر م-ی که در سابقه کاری خود ریاست جهادکشاورزی دارد را می شود که گویا در این بین باز ائتلاف سه نفره شکل گرفته و مخالفت صورت می گیرد.
چهره سوم که به شکل غیر رسمی مطرح شده و از از طرف برخی دوستان صاحب نفوذ لابی گری می شود آقای س-س که در کارنامه خود ریاست ورزش و جوانان آستارا را دارد است.
بعد از گذشت یک ماه و نیم که شهرداری به شکل سرپرستی اداره می شود و با مشکلات عدیده ای هم به لحاظ مالی و هم سایر مسائل که لزومی به پرداختن به آنها نیست،انتظار ما از دوستان در شورا این است که در قبال مسئولیت خطیری که بر عهده دارند نسبت به تعیین تکلیف وضعیت مدیریت شهرداری اقدام نمایند.

بدیهی است شهردار جدید نیازمند برنامه ریزی و زمان و فرصت مناسبی برای انجام و برنامه ریزی کارها و اقدامات آتی خود است و با فرصت اندک تا انتخابات اردیبهشت ۹۶شورا قبول چنین مسئولیتی یک ریسک از جانب شهردار جدید نیز می باشد.
ارزوی بنده و همه شهروندان داشتن شهری آباد و به دور از حاشیه می باشد و سپردن شهر به فرزندان شایسته شهرمان افتخاری است ماندگار و قصد و غرض از نوشتن این مقال در حقیقت تلنگری برای حرکت و تسریع در اقدام است. امیدوارم هر چه زودتر امورات سر و سامان یافته و شاهد پیشرفت شهر عزیزمون باشیم.


برچسب‌ها:
  1. چوباری گفت:

    خوشحالم می بینم که تعداد چوباری ها درحال افزایش می باشد!!!!!!!

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876