چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

همزمان با ماه مهر، چهره های ماندگار منطقه یاد مهندس ناصر حسین نعمتی را گرامی داشتند
گرفتن پرینت
کد خبر: 7179  |   تاریخ انتشار:04 اکتبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

chobar-shokati-14

به گزارش چوبر نیوز، همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و بمناسبت گرامیداشت یاد مرحوم مهندس حسین نعمتی (از چهره های ممتاز تحصیلی چوبر) مراسم با شکوه فرهنگی تجلیل از رهپویان علم و دانش در روستای خودکارمحله ی چوبر برگزار شد.

این مراسم با حضور برخی اساتید بازنشسته و معلمین خوشنام  از جمله  چهره ماندگار و محبوب منطقه آقای عبدالحسین حقی، نویسنده و شاعر نامدار آقای مقصود نعمتی، فرهنگی بازنشسته و پرتلاش منطقه آقای اکبر میرزایی، دبیر با تجربه و دلسوز آقای یعقوب شریفی، افتخار علمی و ریاضی کشور آقای دکتر بهنام رزاق منشی، آقای محمد پوریاور،جناب آقای مجتبی یکدل، جناب آقای علیرضا یکدل، جناب آقای فرشید دوستکانی و جناب آقای کیهان کوچکی،و جوانان و فعالان علمی منطقه به همت خانواده ی محترم مرحوم مهندس حسین نعمتی و شورای اسلامی و دهیاری خودکار محله ی چوبر برگزار شد که  همه ی دانش آموزان شرکت کننده در این مراسم هدایایی به رسم یادبود و با افتخار از دست معلمین بزرگوار خود دریافت کردند.

photo_2016-10-03_22-57-41 photo_2016-10-03_22-58-19 photo_2016-10-03_22-57-51

همچنین در این مراسم از زحمات چندین ساله ی برخی معلمین و اساتید ماندگار منطقه که سرمایه های غیر قابل انکار این سرزمین می باشند،نیز تقدیر و قدردانی شد.

 

 


برچسب‌ها:
  1. فرشید گفت:

    خدا رحمت کنه ناصر را.
    چقدر خوب کاری کردید.دمتون گرم

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876