چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

همایش شیرخوارگان حسینی امسال در مسجد جامع پلاسی برگزار می شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 7166  |   تاریخ انتشار:03 اکتبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

%d9%85%d8%ad%d8%b1%d9%85-%d8%af%d8%b1-%da%86%d9%88%d8%a8%d8%b1-1

به گزارش سایت چوبر نیوز، همزمان با سراسر کشور، همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی به مناسبت گرامیداشت شیرخواره دشت کربلا،حضرت علی اصغر (ع) ، امسال در مسجد جامع پلاسی برگزار خواهد شد.

حسین نصرتی مدیر عامل موسسه خیریه انفاق مهر ، در تشریح این همایش گفت:  تشکل مردمی – مذهبی شیرخوارگان حضرت علی اصغر( ع) ، دو سال پیش به همت اعضای هیات مدیره موسسه و مردم منطقه ، در مجمع جهانی ثبت شد. که برای نخستین بار همایش باشکوه آن در چوبر برگزار شد.  طرح برگزاری آن را یکی از خیرین منطقه بنام محرم  آقاپور داده  و قرار است به تمامی خردسالان شرکت کنندگان در این همایش نشان سربند مخصوص همایش اهدا شود.

نصرتی اضافه کرد: همه ساله در اولین جمعه ماه محرم  همایش شیرخوارگان حسینی بیاد حضرت علی اصغر (ع) در مساجد و تکایای کشور برگزار می شود که  همزمان با سایر نقاط کشور، ما هم همایش بزرگی تدارک دیده ایم که این همایش با حضور امام جمعه بخش حویق و نماینده شهرستانهای تالش و آستارا امسال در مسجد جامع پلاسی برگزار می شود.

مدیر عامل موسسه خیریه انفاق مهر اظهار داشت : همایش امسال متفاوت تر از همایش سالهای قبل خواهد بود چرا که اولا به نسبت درخواست ها برای همکاری و شرکت در همایش نسبت به سالهای پیش ، میزان مشارکت خیلی زیاد است و دوم اینکه این همایش برای نخستین بار بصورت راهپیمایی  همراه با سینه زنی از مسجد جامع چوبر به سمت مسجد جامع پلاسی حرکت خواهد کرد و در این بین برنامه های ویژه ایی برای شرکت کنندگان و بخصوص خردسالان در نظر گرفته شده است.

وی هدف از این کار را زنده نگه داشتن نهضت عاشورای حسینی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این واقعه جهانی عنوان کرد و افزود: اقداماتی این چنین فرهنگ عاشورا را در میان کودکان و خردسالان بازنمایی می کند.

وی همچنین  با اشاره به گسترش فعالیت های موسسه ، از حضور خیرین نامدار و خوشنام در موسسه خبر داده  و تصریح کرد : بزودی خبرهای جدیدی از چگونگی مشارکت این خیرین در توسعه خدمات  موسسه خیریه به اطلاع عموم خواهد رسید.

 


برچسب‌ها:
 1. فرنیا گفت:

  احسنت به همت و تلاشتون.
  امام اجرتون بده.
  کاش لولایی را هم می آوردید. همش که نمی خنده. گریه هم میکنه دیگه. کل هشبر آستارا میامدند.

 2. فرشید گفت:

  اجرتون با امام.

 3. نفهم گفت:

  من نفهم شما با فهم!
  آخه مگه چوبر چقدر بزرگه که در آن دوتا مراسم شیرخوارگان بگیرند؟
  حالا شهردار غریبه، بد ، کار نابلد و ….که همه تقصیرها را گردنش می انداختید رفته. بگردید ببینید دیوار کی کوتاهتره! روش آوار شوید.
  شماها چقدر بی برنامه و یلخی کار میکنید؟
  مگر هماهنگی این کارها با کیست که همش گند میزنه…
  یا حسادته یا کار نابلدی.
  خدا به داد ما برسه. با این مسئولان کار بلد چوبر!!!!!!

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876