چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

چطور من را از شهرداری چوبر بر کنار کرده اند در حالی که کلید شهرداری هنوز دست من است؟!
گرفتن پرینت
کد خبر: 7124  |   تاریخ انتشار:08 سپتامبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

34

به گزارش چوبر نیوز، انگار جنجال صندلی شهرداری چوبر پایان ندارد و تکذیب و تایید ها همچنان در هاله ایی از ابهام قرار دارد بطوریکه در چند روز اخیر خبر برکناری شهردار چوبر در سایت ها و شبکه های مجاری پیچید و حتی از قول برخی اعضای شورا گفته میشد که با همکاری ارگانهای دولتی مربوطه در حال مسدود کردن حسابهای متصل به شهرداری چوبر هستند و در این باره جلسات مهمی با مسئولان شهرستان داشته اند. البته در بخشی از این تایید و تکذیبیه ها پای فرماندار تالش هم به میان آمد که وی مانع برکناری شهردار شده است اما این خبر نیز بلافاصله از سوی فرماندار تکذیب شد. همچنین گفته میشد کارهای اداری برکناری وی در حال انجام است ولی شهردار از شورا مدتی فرصت خواسته تا پس از پیدا کردن پست مناسب در آستارا، با چوبر خدا حافظی کند. این حرف و حدیث ها در حالی مطرح می شود که عده ایی در افکار و اندیشه خود شهردار را برکنار و حمزه موسوی را سرپرست فعلی شهرداری چوبر میدانند . اما مهندس هاشمی، شهردار چوبر، بکلی شایعات مربوط به برکناری خود را رد کرده و خود را همچنان شهردار چوبر می داند. او از این شایعات متعجب شده و میگوید: ” چطور من را از شهرداری بر کنار کرده اند در حالی که که هنوز کلید شهرداری دست من است؟!”

هرچند شهرداری توضیح بیشتری در خصوص این شایعات و حرف و حدیث ها نمی دهد اما یکی از طرفداران سر سخت وی که در تلاش است وی را در سمت شهرداری چوبر حفظ کند در نامه ایی بلند بالا برای سایت چوبر نیوز، با معرفی افرادی در قالب حروف اختصاری، پرده از توطعه ایی جهت بدنام کردن و حذف این شهردار جوان کرده است. شهرداری که این روزها سخت به تلفن ها جواب می دهد اما نامه نگاری طرفداران وی که نام خود را برای تیم خبری چوبر نیوز محفوظ میدارند، این روزها شدت گرفته است.

سایت خبری چوبر نیوز، ضمن بیطرفی و بر اساس رسالت آگاهی بخشی و  اطلاع رسانی خود، عین نامه وارده در خصوص افشاگری شهردار و طرفداران وی نسبت به شایعات مطرح شده در خصوصبرکناری این شهردار جوان، زوایایی دیگر از این بحث را بازگو می کند:

” با توجه به مطالب مختلفی که طی چند روز اخیر در مورد سید یونس هاشمی شهردار چوبر در سایت های مختلف آمده لازم دانستم یک بررسی اجمالی بر این موضوع داشته باشم.
۳ روز پیش در سایت صریح خبر مطلبی آمد که خبر از برکناری هاشمی شهردار چوبر به علت عدم سکونت در شهر چوبر می داد. خبری که بلافاصله از طرف هاشمی در برخی سایت ها تکذیب شد و ساعاتی بعد تصویر مصوبه شورای اسلامی شهر چوبر با موضوع برکناری هاشمی شهردار چوبر به علت عدم سکونت در شهر چوبر در سایت ها گذاشته شد و در برخی سایت ها نیز با عنوان “و ناگهان شهردار چوبر هم برکنار شد” از این موضوع استقبال شد.

با شنیدن این مطالب یاد ۳ سال پیش افتادم. وقتی که هاشمی در مرداد سال ۹۲ بر سر زبان ها افتاد و ۲ تن از اعضای شورا ع.م و ح.ق و طرفدارانشان جوسازی های مختلفی در سطح شهر انجام می دادند و با ارسال پیامک های توهین آمیز و گذاشتن مطالب مختلف در سایت ها اعلام می کردند که هاشمی برای شهرداری چوبر تایید نشد که به یک دفعه در ۲۰ آبان سال ۹۲ و زودتر از سایر شهرها حکم هاشمی بعنوان شهردار چوبر توسط استاندار محترم امضاء شد و هاشمی شهردار چوبر شد.

۳ ماهی نگذشته بود که مخالفت ۲ عضو شورا و سر و صداها دوباره بلند شد و مطالبی مانند به نظرات ما اهمیت نمی دهند و ما را بازی نمی دهند و … توسط ایشان در محافل مختلف مطرح می شد و حمایت های ۳ عضو دیگر شورا ف.ح و ر.آ و ش.م از هاشمی و مخالفت های ۲ عضو دیگر هر روز بیشتر می شد تا اینکه ۲ عضو مخالف از ابتدای سال ۹۳ در محافل مختلف بیان می کردند که استانداری و دستگاه های نظارتی به دلیل تخلفات هاشمی در شهرداری چوبر می خواهند هاشمی را برکنار کنند و برکناری هاشمی از شهرداری چوبر از همان اوایل سال ۹۳ بر سر زبانها افتاد تا اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی سال ۹۴ فرا رسید.

مشکل اساسی از آنجا شروع شد که برادر یکی از شوراها ف.ح یعنی ب.ح برای نمایندگی شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی کاندید شد و به دلایل مختلف در انتخابات شکست خورد و از قضا آقای ولی داداشی از نزدیکان هاشمی شهردار چوبر در انتخابات پیروز شد و نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی شد. آقای ف.ح که خود را همه کاره شهر چوبر و هاشمی را علت شکست برادرش در انتخابات آستارا می دانست از ۸ اسفند یعنی یک روز پس از انتخابات با ۲ عضو مخالف همراه شد و بدین ترتیب هاشمی شد دارای ۲ عضو شورای موافق و ۳ عضو شورای مخالف و گزارش ها و تخریب های هاشمی از سر گرفته شد و باز برکناری هاشمی به گوش ها رسید تا اینکه رسیدیم به امروز و پس از ۳ سال “هاشمی همچنان شهردار چوبر است و مخالفان همچنان خبر از برکناری هاشمی می دهند و نشسته اند در انتظار”.

و اما در آخر طی صحبتی که با خود آقای هاشمی شهردار چوبر داشتیم ایشان اعلام نمودند که مدتی است در حال برنامه ریزی برای استعفا هستند و به خود اعضای شورا هم این مساله را بیان کرده اند و جوسازی های اخیر را غیر اخلاقی قلمداد کردند. البته ایشان بیان کردند کاری با این جوسازی ها ندارند و حتی اگر قرار باشد یک ساعت شهردار بمانند، می‌خواهند در آن یک ساعت نیز برای شهر چوبر مفید باشند و گرهی از مشکلات شهروندان باز کنند. “


برچسب‌ها:
 1. مبینا چ گفت:

  در همه شهر ها آخرش اینجور میشه و شهردار اون شهر را مقصرهمه کار ها می دانند واقعا چرا ! واقعا آیا این انصاف است !
  به خودمان بیاییم واقعا کمی فکر کنید! خدا بالای سر ماست !
  چرا همه بدهی ها،مشکلات و غیره را از شهر داری می دانیم ؟ چند سالی است که همه ارگان های دولتی با این مشکلات دستو پنجه نرم می کنند.

  والله تا کنون که یکی از بهترین شهردار های چوبر بوده اند، یا فکر میکنید شهردار قبلی چنین بوده است یکم خنده دار است نه به شهردار قبلی فکر کنیم کسی که یک نام بد از میدان امام حسین چوبربر سر زبان ها نهاد (پارا میدان)! شاید میدان مشکل داشت اما می توانستیم با گفتگو مشکل را حل کنیم نه زور مقام نه!

  تعداد پروژه هایی که ایشان در این دوران بی پولی انجام داده اند از تعداد انگشتان دست فراتر می رود آیا کسی هست که انگشتانش را به من قرض بدهد !
  چرا مشکلات شخصی خودمان برا وارد کار می کنیم چرا! این را بدانید و در خاطر بسپارید که هر کسی برای خودش نظر و طرض فکری دارد نمی توان که عوضش کرد.
  هیچ کجای دنیا گلو ببل نیست…
  امیدواردم خداوند همه مارا به راه راست هدایت کند.

 2. چوبا ری گفت:

  نمیخواد مفید باشی آقا.
  فقط برو تا گره مشکلات ما رو بیشتر نکردی. مگه نماینده شدن یک فرزند اصیل چوبر و افتخار پزشکی آستارا چه ایرادی داشت که رفتی کارشکنی کردی؟
  شاید فراموش کردی که همان آقایی که ح.ف.ت.ث.م.ر.گ.ل.ج.ش.ل.نا.ت.ل. و…. می نامی تورا به چوبر آورد و بزرگت کرد.
  کسی که نمک بخورد و نمکدان بشکند سزایش همین است.

 3. مشتاقی گفت:

  واقعا اینگونه میخواهید چوبر را آباد کنید؟
  همیشه طمع باعث نابودی آدمها بوده.
  فکر می کنید برای شهردار بعدی این داستانها را نخواهیم داشت؟

 4. چوباری گفت:

  خخخخخخخخخخخخخ

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876