چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

فرماندار تالش ادعای شهردار چوبر را تکذیب کرد
گرفتن پرینت
کد خبر: 7117  |   تاریخ انتشار:06 سپتامبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

photo_2016-09-06_11-58-10

به گزارش چوبر نیوز و به نقل از صریح خبر علی فتح الهی،  ابطال صورت جلسه ی شورای شهر چوبر ( برکناری سید یونس هاشمی از سمت شهرداری چوبر) را از جانب فرمانداری این شهرستان تکذیب کرد.

فرماندار تالش تاکید کرد:در جلسه ی شورای شهر چوبر صورت جلسه ای به امضای اعضای محترم شورا رسید و فرمانداری در حال برسی زوایای قانونی آن می باشد و تا این لحظه تصمیمی توسط ما در خصوص این صورتجلسه اعلام نشده است.(ندای گیلان)

به گزارش صریح خبر این در حالی است که چند روز پیش یونس هاشمی شهردار چوبر در مصاحبه ای خبر از ابطال مصوبه شورا ی شهر چوبر در خصوص عزل وی توسط فرماندار تالش داده بود که با تکذیب این موضوع از سوی فرماندار تالش مشخص گردید این ادعا از سوی شهردار چوبر کذب بوده است.

با این اوصاف امیدواریم  شهردار چوبر جوابی قانع کننده در این خصوص که چگونه است  که چنین مطلبی را به فرماندار تالش نسبت داده است ارائه نماید چرا که ابطال چنین مصوبه ای از سوی فرماندار تالش خلاف قانون است و جای تعجب است که  هاشمی چگونه  این عمل غیر قانونی را به فرماندار نسبت داده است ؟!


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876