چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

آیا بدهی میلیاردی شهرداری چوبر واقعیت دارد؟!
گرفتن پرینت
کد خبر: 7099  |   تاریخ انتشار:04 سپتامبر 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

photo_2016-08-04_00-43-50

به گزارش چوبر نیوز، مدتی است در چوبر خبری گوش به گوش می چرخد که شهرداری چندین میلیارد بدهی دارد و این بدهی روز به روز در حال افزایش است. در حالی که گفته میشود شهرداری بیش از ۲ میلیارد بدهی دارد، شنیده ها حکایت از اعتراض برخی افراد به برنامه ها و مراسم تقدیر شهرداری بالا گرفته و میگویند وقتی شهرداری پول خریدهای جزیی از مغازه های محلی و رستورانها را ندارد چگونه به خبرنگاران و عکاسان شهرستان تالش، کارت هدیه ۲ میلیون ریالی میدهد؟! حتی برخی شایعه ها که به سختی از لایه های گوش عبور می کنند به خرید خانه و ملک تجاری در آستارا توسط شهردار چوبر حکایت دارد.
اما شهردار چوبر با رد تمام این شایعات میگوید: ” شهرداری یک میلیارد بدهی دارد و این بدهی در مقابل کارهایی که در چوبر انجام شده مبلغ قابل توجهی نیست.”
وی اضافه میکند : ” بدهی ما به نسبت کارهایی که انجام داده ایم بوجود آمده از جمله نصب تیرهای تلسکوپی، آسفالت خیابانها،ساختمان شهرداری و ساخت و تجهیز فضای سبز و عملیات عمرانی و …
که این بدهی ناچیز است.”
هاشمی اضافه میکند: “شهرهایی مثل چوبر بدون وابستگی نمی تواند سرپا بماند. در اکثر جاهای دنیا، پول شهرداری از محل دارایی و محل سوخت و … تامین می شود و این پولها مستقیما به حساب شهرداریها واریز میشود اما در ایران این پولها اول به خزانه واریز شده و سپس به حساب سازمان و در نهایت به شهرداری می رسد.”
وی تاکید میکند: ” فعلا مقدور نیست که ما در آمد پایدار داشته باشیم. در حالی که مرتب در حال هزینه هستیم. و با توجه به کارهایی که شده هزینه ها بیشتر از درآمد است.”


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876