چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

امام جمعه آستارا : ساده زیستی باید در سرلوحه امور مسئولان نظام جمهوری اسلامی قرار بگیرد
گرفتن پرینت
کد خبر: 7021  |   تاریخ انتشار:13 آگوست 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز و به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان آستارا با اشاره به سالروز پیروزی ۳۳ روزه حزب الله برابر رژیم صهیونیستی افزود: این جنگ اقتدار حزب الله و در مقابل، خواری و زبونی رژیم صهیونیستی را به اثبات رساند.
وی با اشاره به نقش مهم حزب الله در عرصه های بین المللی ، اضافه کرد: حضور حزب الله در جبهه سوریه معادلات نظامی آمریکا را به هم زده و باعث مستاصل شدن رژیم صهیونیستی و گروه های تکفیری شده است.
امام جمعه شهرستان مرزی بندر آستارابا بیان اینکه مردم نباید از تلاش های جبهه مقاومت غافل شوند ، اظهار کرد: پشتیبانی از جبهه مقاومت اقتدار دنیای اسلام را در پی خواهد داشت.
وی با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ایران ، گفت: آزادگان طلایه داران صبر و مقاومت هستند.
وی با اشاره به اینکه ۲۶ مرداد هر سال یادآور رشادت های دلیرمردان عرصه ایثار است ، اضافه کرد: سالروز بازگشت آزادگان به خاک پاک ایران اسلامی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می شود.
خطیب جمعه آستارا در ادامه نقش آمریکا در به راه انداختن کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ و روی کار آمدن دولت شاهنشاهی را غیر قابل انکار اعلام کرد و ادامه داد: بنا به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب ، در ایجاد خط فاصل با آمریکا جای هیچگونه مسامحه وجود ندارد.
حجت الاسلام حافظ نیا با بیان اینکه آرمان های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری برای ما حجت است ، گفت: ساده زیستی و پرهیز از هرگونه اشرافی گری باید در سرلوحه امور مسئولان نظام جمهوری اسلامی قرار بگیرد.
وی در ادامه فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: در زمانی که مامون پسر هارون الرشید خلیفه عباسی کمر به نابودی تشیع بسته بود، حضرت امام رضا (ع) در آن زمان اقدام به احیای مکتب اهل بیت (ع) کرد.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876