چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

برگ زرینی دیگر بر افتخارات چوبر افزوده شد
گرفتن پرینت
کد خبر: 6799  |   تاریخ انتشار:21 مه 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

چوبر- شوکتی

به گزارش چوبر نیوز، همزمان با گسترش و توسعه شهر چوبر خوشبختانه خبرهای خوبی هم از رشد موفقیت های علمی فرهنگی و اقتصادی به گوش میرسد که بسیار باعث شعف و خوشحالی است.
خبرهایی که اخیرا در خصوص رشد فعالیت های کشاورزی- اقتصادی بگوش میرسد در راستای تکمیل موفقیت جوانان برومند منطقه بسیار حایز اهمیت است.
شاید خود شهروندان چوبر در وهله اول چندان توجهی به این پیشرفتهای علمی نداشته باشند اما حضور سه کاندیدای مطرح در انتخابات مجلس دهم و تعدد مدارج علمی دکترا در میان تحصیلکردگان چوبر، رفته رفته نام این شهر ساحلی را به زبانها انداخته است.
و چه اینکه حالا انتشار اخبار موفقیت جوانان چوبر در اقصی نقاط دنیا شعف و شیرینی این موفقیت را دوچندان می کند.
تا قبل از این شخصیت های بزرگی چون دکتر مقصود فقیرپور، دکتر بهرام قلمی، دکتر ابراهیمی، دکتر رزاق منش و …. برای بسیاری از جویندگان علمی منطقه الگو بوده و راه و رسم موفقیت آنان را سرلوحه خود قرار داده بودند. که در ادامه خبرهای خوشایند موفقیت فرزندان برومند چوبر از جمله دکتر مهران قلمی، دکتر نوید اسماعیلی، دکتر بهرامخو و… این زنجیره موفقیت را گسترش داده و موفقیت جوانان چوبر را جهانی کردند.

اشاره ایی کوتاه به همه این موفقیت های شیرین تلاشگران عرصه علم و دانش چوبر، بهانه ایی بود تا بگویم که چقدر از شنیدن خبر موفقیت اخیر فرزند برومند دیگری از شهر زرخیز چوبر “جناب آقای محرم حقی” خوشحال و خرسند شدم.
خبر خیلی عمیق بود و چنان غرور و افتخاری به من دست داد که انگار کل مردم چوبر موفق و پیروز شده اند.
این افتخار بزرگی است که شخصی با تیکه بر توانایی های خود با حداقل امکانات بتواند موفقیتی این چنین برای خود و مردم منطقه کسب کند.
سایت چوبر نیوز ضمن تبریک و تقدیر از این افتخار علمی ارزشمند کشور، و خانواده محترم وی، امیدوار است همواره شاهد موفقیت های بیشتر جوانان برومند این مرز و بوم در اقصی نقاط جهان شود.

چوبر

عکس از : سپهر عبادپور


برچسب‌ها:
 1. یاقوتی گفت:

  واقعا تبریک هم به شما دست اندرکاران سایت.
  هم به خانواده آقای حقی و هم به مردم چوبر

 2. زهرا صلاحی گفت:

  احسنت افتخار برای همه ماست.
  ایشون هم الگویی برای خیلی ها خواهند شد.
  آفرین به پدر و مادرش که دانشمند تربیت کرده اند.

 3. آستارالی گفت:

  خب حالا باید تبریک بگیم یو پرده برنیم.
  کار خوبیه موفق باشند اما فکر نکنم به پرده بازی

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876