چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

نیش طنز / در این شهر فعلا همه خود را نماینده می دانند!
گرفتن پرینت
کد خبر: 6596  |   تاریخ انتشار:26 فوریه 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

farhangnews_124025-349929-1430219220

به گزارش چوبر نیوز، هنوز رای گیری آغاز نشده ، برخی از کاندیداها و طرفداران پروپا قرص آنها خود را پیش پیش منتخب مردم قلمداد کرده و در تدارک جشن پیروزی هستند.

در تماسی که چوبر نیوز با برخی کاندیداها داشت تقریبا اکثر آنها خود را پیروز میدان دانسته و اعلام داشتند که : « انشاا… فردا شب شاهد جشن پیروزی در میدان اصلی شهر باشید !»

بر این اساس، مسئولین تالش سخت در تلاشند تا فردا شب قبل از اعلام نتیجه آراء ،  ۱۳ میدان دیگر در تالش احداث کنند تا جشن پیروزی این کاندیداهای انتخاباتی با هم تداخل نداشته باشد.

همچنین در خبری دیگر از سوی تلگرامیان ، اعلام شده ، از آنجا که امکان دارد شناسنامه برخی افراد برای رای دادن کهنه و یا از کار افتاده باشد، لذا ستاد تعویض فوری شناسنامه در ستادهای انتخاباتی برخی کاندیداهای پولدار هم فعال شده و در حال جمع آوری شناسنامه ها هستند که پس از تصحیح و تثبیت و تکریم ! صبح روز شنبه به آنان بازگردانده می شود.

البته گفته شده یکسری از شناسنامه ها هم خود بخود از ارتفاعات تالش ، رضوانشهر و اطراف چوبر به سمت مرکز تالش سرازیر شده و در حرکتند که تا صبح نشده می خواهند خود را به کوچه پس کوچه های شهر برسانند و نماینده گینس هم در حال ثبت و ضبط این پدیده نادر در تالش است.

و خبر آخر اینکه گفته می شود کاندیداها محترم از بس که تا فردا بیکار و بیقرارند حال و حوصله استراحت و خواب ندارند و برای اینکه حوصله شون بیش از این سر نره ، به تک تک خانه ها سر می زنند و حال و احوال اهالی خانه را جویا می شوند. البته تاکید شده که هیچ صحبت انتخاباتی نمی کنند و فقط تعداد افراد خانه را می شمرند که حوصله شون سر نره !!!!


برچسب‌ها:
  1. منتقد همیشگی گفت:

    خیلی جالب بود

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876