چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

یوسفی یا خندستانی؟؟ / آیا انتخابات تالش به دور دوم کشیده می شود؟
گرفتن پرینت
کد خبر: 6560  |   تاریخ انتشار:23 فوریه 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

 

ل-1

به گزارش چوبر نیوز از تالش، تبلیفات کاندیداهای انتخابات در روزهای پایانی به اوج خود رسیده اما بنظر می رسد برخی از کاندیداها مهمترین نطق انتخاباتی خود را به روز و ساعات پایانی موکول کرده اند. چرا که یکی از کاندیداهای مطرح در پاسخ به برخی شبهه ها گفته است « جواب برخی ها را روز چهارشنبه در میدان اصلی شهر خواهم داد ! »

علاوه بر این شنیده ها حکایت از پیشی گرفتن برخی از کاندیداها و کم کاری عده ایی دیگر در تحرکات میدانی است. هر چند که نظرسنجی دقیقی از آرای مردم فعلا امکان پذیر نیست اما بنظر می رسد منصور یوسفی جولندان و علی خندستانی نسبتا وضعیت بهتری در تالش مرکزی و اطراف دارند که اگر این روال ادامه دار باشد به احتمال زیاد انتخابات تالش باز هم به دور دوم کشیده خواهد شد . حمایت و انتشار نام یوسفی در لیست حامیان دولت تدبیر و امید، معادلات انتخاباتی را کمی نا متوازن و وزنه انتخابات را به سمت وی سنگین تر کرد. این همان لیستی بود که عده ایی دیگر در تلاش برای قرار گرفتن در آن بودند.

اما از طرف دیگر علی خندستانی که از وی بعنوان کاندیدای با اخلاق تالش یاد می شود با پرهیز از هرگونه تنش های کاذب انتخاباتی و تاکید بر عزت و کرامت مردم تالش، موجی از حمایت مردم  تالش را بخود جلب کرده است.

با این حال نتیجه نهایی انتخابات را رای مردم و شناخت آنان از کاندیداها در روز هفتم اسفند ماه مشخص خواهد کرد.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876