چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

صفر نعیمی رز : بخاطر تنگ نظری های محلی رد صلاحیت شدم
گرفتن پرینت
کد خبر: 6486  |   تاریخ انتشار:06 فوریه 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

safar-naeimi

نماینده آستارا در مجلس گفت: خبرهای دروغ و تنگ نظری ها دلیل رد صلاحیتم بوده و از حقوق دانان شورای نگهبان می خواهم صحت آنها را بررسی کند.

به گزارش چوبر نیوز و به نقل از گیل خبر، صفر نعیمی رز نماینده فعلی مردم آستارا در خصوص گمانه زنی ها در مورد رد صلاحیتش اظهار کرد: رد صلاحیتم هنوز مشخص نیست و هنوز تایید شدنم در هاله ای از ابهام است.

نامزد رد صلاحیت شده در اعلام نخستین هیئت نظارت بر انتخابات افزود: رد صلاحیتم ناشی از اختلافات محلی و نزاع های داخلی بود که من شروع کننده اش بوده ام.

نعیمی با بیان اینکه در رد صلاحیتم تنگ نظری ها دخیل بوده اند، خاطر نشان کرد: یکی دیگر از شاخصه های رد صلاحیتم خبرهای دروغ، وابستگی به جناح های خاص و تنگ نظری های محلی بوده است.

وی با بیان اینکه نظر شورای نگهبان برایم مهم است و کاری به اعلام خبرهای درگوشی ندارم گفت: به رای شورای نگهبان احترام میگذارم و به آن تمکین می کنم.

نماینده فعلی مردم آستارا ادامه داد: از حقوق دانان محترم شورای نگهبان می خواهم صحت اتهامات من را بدست آورند.

وی افزود: نشست هایی را جداگانه با فقهای شورای نگهبان داشته ام و از آنها خواسته ام افراد را با سنوات خدمتیشان بسنجند.

نعیمی با بیان اینکه من عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی نیز هستم گفت: انتظار رد نظر شورای نگهبان را نداشتم.

نعیمی رز در پایان با بیان اینکه ناراحتی برای رد صلاحیتم وجود ندارد اذعان کرد: انتظار دارم خدا کمکم کند و شورای نگهبان رصد تیزبینانه داشته باشد.


  1. محسن گفت:

    آقا صفر از یک طرف به شورای محترم نگهبان تهمت میزند و میگوید بخاطر خبرهای دروغ ردصلاحیتش کردند و از طرف دیگر میگوید به رای شورای نگهبان احترام میگذارد ؟؟؟؟

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876