چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

رفتگر شهرداری تائید صلاحیت شده ولی مرحبا رد شده است!
گرفتن پرینت
کد خبر: 6481  |   تاریخ انتشار:06 فوریه 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

مرحبا-768x516

کاندیدای آستارا در انتخابات مجلس، گفت: انقلابیون و سربازان واقعی رهبر انقلاب در آستارا رد صلاحیت شده اند.

به گزارش چوبر نیوز و به نقل از گیل خبر، شاپور مرحبا از آستار در واکنش به روند بررسی صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان، اظهار کرد: انقلابیون و سربازان واقعی رهبر انقلاب در آستارا رد صلاحیت شده اند.

وی افزود: متاسفانه رفتگر شهرداری تائید صلاحیت شده ولی مرحبا رد شده است.

کاندیدای رد صلاحیت شده آستارا در انتخابات مجلس در ادامه این مطلب تصریح کرد: راضی به رضای خدا هستم و دوست دارم من را محاکمه کنند تا ببینند وضعیت کارنامه من چگونه است.

مرحبا ادامه داد: ۹۰ درصد مردم آستارا من را قبول دارند و من در عرصه انتخابات نیازی به زدن پوستر ندارم.

وی با بیان اینکه من قاچاقچی و سوء استفاده گر نبودم، گفت: دین و انقلاب و پاسداری از خون شهدا را دوست دارم .

مرحبا با تاکید براینکه من از رزمندگانی بودم که در دوران دفاع مقدس در شیشه مربا به جای استکان چای می خوردم، اضافه کرد: کسانی به من تهمت های ناروا زده اند که از ما و انقلاب اسلامی در مدت این ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی سیلی خورده اند .

کاندیدای ردصلاحیت شده آستارا در انتخابات مجلس با بیان اینکه من پاسدار پیر یک خلاف اخلاقی هم ندارم و مردم من و خانواده ام را می شناسند، اظهار کرد: مردم آستارا در دور قبل مجلس شورای اسلامی به شخصی رای دادند که به درد نخورد.


  1. محسن گفت:

    آقا شاپور خودت میگویی (( متاسفانه رفتگر شهرداری تایید صلاحیت شده )) بنظر شما بی اخلاقی بالاتر از این ؟؟ آیا رفتگر شهرداری آدم نیست ؟ یا تو آنها را آدم حساب نمیکنی ؟ شاپورخان با این الفاظ زشت خودت را پاسدار پیر خطاب نکن. چرا که پاسداران در نزد ملت ما عزیزند. با این الفاظ که گفتی ، لفظ شاپورخان برازنده توست و دوران خان سالاری خیلی وقت است که سپری شده.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876