چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

پلیس آسمان بر فراز شهرها
گرفتن پرینت
کد خبر: 6464  |   تاریخ انتشار:04 فوریه 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز و به نقل از دیجی کالا،  پلیس کشور هلند برای مبارزه با پهپاد از عقاب استفاده می‌کند. این عقاب‌های آموزش دیده برفراز شهرهای مختلف پرواز می‌کنند و پهپادهای گوناگون را شکار و از کار میاندازند.پلیس هلند با استفاده از عقاب ، پهپادها را از بین می‌برد.

به نظر می‌رسد اعتراض‌ها نسبت به استفاده از پهپاد در حال بیشتر شدن هستند و کشورهای مختلف برای این موضوع راه حل‌های متفاوتی را در نظر می‌گیرند. به تازگی پلیس کشور هلند عقاب‌ها را آموزش می‌دهد تا این پرندگان با پرواز برفراز شهرهای مختلف بتوانند پهپادها را شناسایی کنند و آن‌ها را از کار بیاندازند.

پلیس کشور هلند ویدیویی را هم منتشر کرده که در آن یک عقاب، پهپادی را از کار میاندازد. البته هنوز مشخص نیست که این کار چه خطراتی را برای پرندگان در بر دارند؛ اما این عقاب‌ها آنقدر قوی هستند که می‌توانند یک پهپاد را شکار کنند.

Eagles are being trained to take out illegal drones

عقابی که برای از بین بردن پهپادهای مختلف آموزش دیده است.

‌‌‌‌‌‌

البته در این ویدیو گفته می‌شود که طول پاهای عقاب باعث می‌شود که در زمان شکار پهپاد صدمه‌ای به او وارد نشود. به نظر می‌رسد که در آینده عقاب‌ها نقش نگهبانی در آسمان را ایفا خواهند کرد که مانع از فعالیت پهپادها می‌شوند.

 


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876