چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

آشنایی با نامداران تالش : حسین نیرومند
گرفتن پرینت
کد خبر: 6441  |   تاریخ انتشار:26 ژانویه 2016   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

 چوبر نیوز مسعود محمودی ، همزمان با تحرکات انتخاباتی غیر رسمی اکثر کاندیداهای مجلس، معرفی و شناخت کاندیداهای نامدار تالش و آستارا یکی از برنامه های سایت چوبر نیوز می باشد که هر هفته یکی از کاندیداها را بر اساس اطلاعات ارسالی طرفداران کاندیدای مورد نظر منتشر خواهد کرد. لذا انتظار می رود دوستانی که قصد معرفی شخصیت نامدار خود را دارند می توانند خلاصه ایی از مشخصات ، رزومه و برنامه های آینده وی را جهت انتشار ، بوسیله تلگرام برای سایت چوبر نیوز ارسال نمایند. لازم به ذکر است که معرفی کاندیداهای تایید صلاحیت شده فقط یکبار انجام خواهد شد.

 

 

photo_2016-01-26_22-19-34

 

نام و نام خانوادگی: حسین نیرومند

محل تولد : شاندرمن

سال تولد : ۱۳۵۶

محل های تحصیل :
۱- دوره ابتدایی : دبستان فتح سیاهمرد
۲- دوره راهنمایی : مدرسه ابومسلم شاندرمن
۳- دوره دبیرستان : دبیرستان شهید محمد منتظری شاندرمن
۴- دوره دیپلم : مدرسه شهید مطهری ماسال
۵- دوره کارشناسی: دانشکده علوم قضایی قوه قضائیه (تهران)
۶- دوره کارشناسی ارشد: دانشگاه گیلان

آخرین مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد حقوق بین الملل

مدرس دانشگاه

وضعیت تأهل : متأهل و دارای سه فرزند

سوابق اجرایی :
۱- قاضی تحقیق دادگستری رضوانشهر
۲- قاضی اجرای احکام و دادیار اجرای احکام دادگستری رضوانشهر
۳- جانشین دادستان دادگستری رضوانشهر
۴- بازپرس دادگستری رضوانشهر
۵- قاضی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان
قاضی نیرومند در یک خانواده مذهبی و اصیل تالشی در شاندرمن بدنیا آمدند. حسین نیرومند ۱۸ اومین فرزند خانواده هستند. خانواده نیرومند تحصیلکرده هستند و در این بین چند قاضی و معلم و مهندس در تالش مشغول به خدمت هستند . و کوچکترین فرزند خانواده دکتر و فوق تخصص کلیه میباشند . حاج حسین نیرومند در کنکور ۱۳۷۶ رتبه ۴۷۳ تجربی اورده بودند و به راحتی میتوانستند پزشکی قبول شوند با ضریب زیست شناسی ۹۰/۷ شیمی ۸۳ فیزیک ۴۷ و ریاضی ۳۲ درصد بوده.ضریب دروس ادبیات و بینش اسلامی ایشون نیز بالای ۹۲ درصد بوده بنابراین میتوان بدون اغراق اظهار نظر کرد ایشون جز نوابغ تالش میباشند .که به واسطه علاقه شدید ایشون به رشته حقوق وارد بورس دانشکده علوم قضایی تهران شدند.در سال ۷۶ دانشگاه علوم قضایی از رتبه های برتر رشته های ریاضی و تجربی بورسیه علوم قضایی قاضی بر میداشت. درسن ۲۳سالگی قاضی دادگستری شد. بعد اتمام دوره کارآموزی باتوجه به معدل بالایی (۱۹/۰۸)که در کارآموزی داشت. دادسرای ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی دعوت به همکاری شد ولی باتوجه به علاقه ای که به تالش ومردمان نجیب تالش داشت رضوانشهر را برای خدمت انتخاب کرد. . درسال ۸۸به عنوان قاضی نمونه استان انتخاب شد.
ایشون نه بخاطر انتخابات,بلکه بخاطر رضای خدا ,کمکهای شایانی به مردمان تالش بزرگ نموده و نظر به اصرار مکرر ایشان اجازه بیان و نشر این خدمات داده نشده و در ضمن چه خدمتی بالاتر از اینکه عادلانه قضاوت کرد و احقاق حق مظلومین و امروز مردم قدر شناس تالش امده اند تا از فرزند عادل خویش حمایت کنند تا حقوق تضیع شده تالش را بستاند.


برچسب‌ها:
 1. چوباری گفت:

  به به ماشالله ۱۸مین فرزند خانواده.؟

 2. سلام بنده رزومه تحصیلی ایشون رو ندیده بودم یکی از افتخارات تالش هستند. گفت:

  با ایشا تاالان معاشرتی نداشتم لذا دیدگاه خاصی ندارم.اما نسبت به سنشان رزومه پر باری دارند.

 3. میرزایی گفت:

  الحمدالله پرونده هرچه دزد و قاچاقچی بخاطر چهار تا رای از سیستم قضایی برای همیشه حذف کرد

 4. سعید یزدانی گفت:

  اقای نیرومند افتخار استان گیلان هستند. از اینکه فرزند هیجدهم هستند سورپرایز شدم. به هر حال شخصا به خاطر سن ۲۳ سال و قضاوت احساس غرور کردم… برای خودش و خانوادا محترمش بهترینها را ارزو میکنم. سال ۱۴۰۲ سال بسیار پر برکتی داشته باشین موفق باشین

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876