چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

استقرار نهاد مقدس نماز جمعه در بخش حویق – چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 6411  |   تاریخ انتشار:21 ژانویه 2016   |   نویسنده: علیرضا دبیری

به گزارش چوبر نیوز اقامه نماز جمعه در بخش حویق – چوبر پس از پیگیریهای مکرر اعضای شورا ، شهردار و بخشدار منطقه مهیا گردید. رییس شورای شهر چوبر به همین مناسبت پیام تشکر و تقدیری  در اختیار چوبر نیوز قرار داده که به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و صلوات بر محمد و ال محمد(ص)،با توجه به موقعیت و جایگاه استراتژیکی بخش حویق و شهر چوبر در استان و تقدیم شهدا گرانقدر،ما از برکت وجود امام جمعه محترم در این بخش بی نصیب بودیم و خوشبختانه به لطف الهی و پیگیری های بخشدار، شورای اسلامی شهر چوبر، شهرداری چوبر و همچنین شما مسولین عالی که به زودی از وجود امام جمعه خطیب و توانا بهره خواهیم برد و شاهد برگزاری اولین نماز جمعه در بخش خواهیم شد و تقدیر و تشکر ویژه داریم.
این امر مهم را به فال نیک و خیر و برکت برای این بخش می دانیم.

Untitled-1

 

 

 


  1. محسن گفت:

    سلام. کار خوبی است ولی آقایان بفرمایند در چند مسجد چوبر نمازجماعت برگزار میشود ,و چقدر مردم در آن شرکت میکنند ؟ که حالا رفتید دنبال نمازجمعه ؟ آیا تا بحال غیر از مرحوم حاج سلمان و همسرش در نمازجمعه آستارا و یا هشتپر شرکت کرده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا فراموش کردند نماز جماعت بخاطر عدم شرکت مردم تعطیل شد و خانه عالم ساخته شده در چوبر الان در چه وضعی است ؟

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876