چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

چه کسی چراغ کارخانه کاغذسازی چوکا را خاموش کرد؟!
گرفتن پرینت
کد خبر: 6317  |   تاریخ انتشار:31 دسامبر 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

image283593

به گزارش چوبر نیوز، همزمان با فعالیت های غیر رسمی کاندیداهای انتخابات دهمین دوره مجلس در تالش، برخی ها به حق یا به ناحق با انتقاد جنجالی و آتشین خود سعی دارند فضا را به نفع خود کرده و بر رقیب خود چیره شوند.

عملکرد تیم فوتبال چوکای تالش، فعالیت کارخانه کاغذ سازی چوکا و ساخت سد شفارود از مهمترین موضوعات مورد بحث این روزهای محافل سیاسی و انتخاباتی تالش است. در این میان  کاندیداها یا هوادارانشان هم بد نمی بینند تا به منزله همراهی با مردم در نقد عملکردهای مسئولان سابق ، نامشان بر سر زبانها بیافتد.

حاج اعتماد نصرتی که این روزها به دقت تحرکات انتخاباتی تالش را از پایتخت دنبال می کند در واکنش به صحبت های یکی از کاندیداها که گفته بود چراغ کارخانه کاغذ سازی چوکا خاموش شده است ، گفته :  « کارخانه چوکارا شهید آیت الله عرفانی افتتاح نموده و چراغ آنرا روشن کرد و بعد از او فرزندش سید مجتبی عرفانی ادامه راه پدر را رفت که آثار بسیاری از خدمات ارزنده ایشان از جمله برق کشی ، آسفالت ، گازکشی در کل روستاهای شهرستان تالش به چشم می خورد. »
وی اضافه کرده : «  زمانیکه یکی از نمایندگان سابق تالش ، مدیر عامل چوکای تالش شد البته با احترامی که به ایشان قائلم باید پرسید چرا چراغ کارخانه خاموش شد و یا تیم فوتبال چوکای تالش که در لیگ برتر کشور توپ می زد به این روز افتاده است ؟! »

نصرتی با تاکید گفته : « بنده به عنوان یک تالشی که عضو یکی از ارگانهای دولتی میباشم به تالش کاملا اشراف دارم، بنده به همه کاندیدهای تایید شده احترام میگذارم ولی در بین این کاندیدها  آقای خندستانی را اصلحتر میدانم.»


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876