چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

حریم رودخانه شهر چوبر از ۸۵ متر به ۲۰ مترکاهش یافت
گرفتن پرینت
کد خبر: 5857  |   تاریخ انتشار:30 نوامبر 2015   |   نویسنده: علیرضا دبیری

 

sasan (8)

رییس شورای اسلامی شهر چوبر در گفتگوی کوتاه با چوبرنیوز علام کرد:  با پیگیری شهرداری و شورای اسلامی شهر چوبر و عنایت ویژه مسئولین محترم شهرستان تالش و استان ، آسفالت خیابان های هنر،شهید امیری، وکوچه های آن و خیابان دانش خیابان شهید رجایی،قسمتی از خیابان با هنر، لکه گیری نقاط شهر انجام و بقیه خیابان ها انشا الله بزودی آغاز و اسفالت ریزی آن انجام خواهد شد.

حیدرنیا افزود: ترانس برق انتهای خیابان امام حسین با عنایت آقای دکتر کریم پور ، رئیس اداره برق کرگانرود آماده نصب گردیده و بزودی مشکل برق آن خیابان هم برطرف خواهد شد.

وی اظهار داشت : همچنین تعریض و زیرسازی ضلع شرقی خیابان حضرت امام در وسط بازار چوبر انجام و بزودی بلوار وسط آن از روبروی بانک ملت تا پل انجام خواهد شد.وهمچنین حریم رودخانه شهر چوبر از ۸۵ متر به ۲۰ مترکاهش یافت که مشکل ساکنان آن منطقه حل گردید.


 1. چوبري گفت:

  با سلام و ادب خدمت مردم عزیز شهرمان چوبر و تشکر از زحمتکشان سایت چوبر نیوز … آیا مسولین و شورای شهر و شهرداری فکر کردن با این کار دارن خدمت می کنند ؟؟؟نه عزیزان این به ضرر شهر ماست چون هر چه قدر حریم رودخانه بیشتر باشد خطرات جانی و مالی کمتری برای همشهریان ما دارد چون آنهای که سیل های سالیان دور را دیده اند این حرف بنده را تایید می کنند این چه خدمتی به مردم عزیزان شورا می خواهید برای رای مردم را به کشتن بدین ؟؟؟

 2. عباس گفت:

  آقای چوبری عزیز سلام
  بنده صحبت های حضرتعالی رو مطالعه کردم بهتر است حضرتعالی اولا شستشوی مغزی بشین دوما حسنات این کارهایی را که انجام شده رو مطالعه فرمایید سوما از اقتصاد مملکت اگر حضرتعالی خبر داشتین به خودتان اجازه زدن این حرفارو رو نمیدادین.

 3. چوبري گفت:

  با سلام به عباس آقای شورای ، عباس آقا اولا درست مطلب ادعا کن شستشوی مغزی یعنی چه؟؟ دوما هم اصلا من از جهت سیاسی و مغرضانه به این موضوع نگاه نکردم من فقط از جهت فنی و شهرسازی به موضوع نگاه می کنم و بحث کارشناسی دارم و تاکید می کنم آقایان مسئول فردا خدای نکرده اگر سیل های سالیان گذشته تکرار شود شما مقصر هستید و باید پاسخگو باشید . و ضمنا این موضوع را از مراجع ذی صلاح پیگیری خواهم کرد چون جان همشهریانم در میان است.

 4. مهناز گفت:

  سلام به همگی
  البته نه به همه همه.
  چون میدونم یکسری از همشهریان جد و آبادی ام حتی به اسم منم حساسیت دارند حالا چه شورا باشه،چه شهردار، و چه عباس آقا شهردار و اون چوبری فضول، نصرتی و شوکتی و … البته بماند شما خانم جهانی افاده ایی از دماغ فیل افتاده که مفتی مفتی مدیر سایت شدی و فکر میکنی همه دهاتی اند و فقط تو باکلاس دردانه و چرت و پرت تحویل مردم میدی (به جهنم که پیاممو منتشر نکنی) من یکی عمرا ازت خوشم بیاد….

  یه سوال از این آقای منتقد دارم. برادر حریم رودخانه در شهرهای بزرگ چقدره؟
  تو آستارا که شهرک رو دقیقا روی رودخانه ساختند یعنی اشتباه کردند؟
  ببینم نمیخوای تو شهردار سازندگی آستارا و گیلان و ایران بشی؟؟؟؟ اینجوری خوبه هاااااا
  دیگه رودخانه های کشور هم آزادانه جریان پیدا می کنند و خیال تو هم راحت میشه….
  آخه آدم کاربلد میدونی این شورا چقدر دویده تا حریم رو آورده تا ۲۰ متر؟؟؟؟
  بابا انصافتو شکر…..عموجون

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876