چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

گزارش تصویری از افتتاح خیابان مرحوم دکتر آذرکش در چوبر
گرفتن پرینت
کد خبر: 5750  |   تاریخ انتشار:18 نوامبر 2015   |   نویسنده: علیرضا دبیری

پیرو خبری های قبلی مبنی بر نام گذاری خیابانی در بازار شهر چوبر (مسجدحضرت علی (ع)، به نام دکتر کیوان آذرکش، در همین خصوص خبرنگار چوبرنیوز در گزارش تصویری، افتتاح این خیابان را به تصویر کشیده است.

افتتاح خیابان دکتر آذرکش ساعت ۱۳:۳۰ ظهر و در یک روز سرد بارانی با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آقای مختار پور از اعضای شورای اسلامی شهر چوبر و سپس سخنرانی آقای سید یونس هاشمی شهردار و با سخنان حجت‌الاسلام ابراهیم حسن پور همراه بود.

در این مراسم عاطفی و احساسی مردم قدرشناس چوبر از جمله بازاریان،پزشکان،جوانان،پرسنل شهرداری و اعضای شورای شهر چوبر، آمده بودند تا در کنار بستگان و اعضای خانواده آن مرحوم، با دکتر خوش اخلاق و دلسوز شهرشان تجدید پیمان کرده و به همه دنیا بگویند که مادیات جهان رفتنی است و فقط خوبی هاست که می ماند. آنها با اینکه غمی در دل داشتند اما خوشحال بودند از اینکه به عهد خود وفا کرده و به پاس قدردانی از یادگار شهرشان، نام او را برای همیشه در دل شهرشان زنده نگه داشتند تا پیامی باشد برای همه انسانهای آزاد و آزاده این کره خاکی که تنها پاکی و صداقت است که در قالب خدمت به انسانیت، بر دنیا حکومت می کند. مردم خونگرم و قدرشناس چوبر آمده بودند تا بگویند اگر دکتر از بینشان رفته ، یاد و نامش همیشه در قلبهایشان زنده است. چرا که دکتر در مدت حضورش در چوبر فقط خوبی کرده بود و دلسوزی! آنها آمده بودند تا در افتتاح خیابان « دکتر آذرکش » دستهای گرم و قلبهای مهربان پدر و مادر او را همراهی کنند.

 

draz1 draz2 draz3 draz7 draz9 draz5 draz11 draz12 draz13 draz14 draz15 drcover draz16 az17


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876