چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

همگی اجرتان با امام حسین(ع)
گرفتن پرینت
کد خبر: 5672  |   تاریخ انتشار:04 نوامبر 2015   |   نویسنده: احد پرستار

هر گوشه این دنیا که نام توست                                                       هر مستمع که بشنود غلام توست
دین ندارید، آزاده باشید                                                                           بهترین نمونه از کلام توست

چوبر شوکتی

عکس تزیینی است

محرم آمد و در حال رفتن است، خاطراتش به دفتر خاطراتمان نوشته می شود…

خیلی ها ایستگاه صلواتی زدند و رونقی در مراسمات خلق کردند و همشهریان از احسانات آنها میل نمودند و ظروف یکبار مصرف آن را روی زمین نریختند و برخی ها هم به امان خدا و به امید خم شدن کمر رفتگر شهرداری گذاشتند. همگی اجرتان با امام حسین(ع)

خیلی ها که سوژه برای نقد کردن، پیدا نکرده بودند در این ایام حسابی صاحب موضوعات مختلف شدند و کارشناسی کردند از ساعت برگزاری مراسمات گرفته تا صدای مداح و مبالغ دریافتی روحانیون و … . برخی ها هم از مهارت های خود احسانات کردند، طراحی صحنه های مراسمات شبیه خوانی، داربست و سیستم صوتی و … . همگی اجرتان با امام حسین(ع)

خیلی ها به دنبال دلیل کشش به سوی محرم و مسجد در این ایام بودند و به هزاران نتیجه درست و نادرست رسیدند و الگوهای مساجد را مورد مطالعه قرار دادند و برخی ها هم شور حسینی را بر شعور حسینی ارجح تر دیدند و کارهای مختلف انجام دادند. همگی اجرتان با امام حسین(ع)

خیلی ها به فکر وحدت بین مساجد و دور ساختن چشم و هم چشمی ها بودند و سعی در خواباندن شایعات نابحق و نادرست کردند، جوانان را به ریش سفیدان نزدیک کردند و برخی ها هم به شایعات دامن زدند و بساط خیاطی برای خود براه انداختند. همگی اجرتان با امام حسین(ع)

خیلی ها از ته دل احسانات کردند و به نیت خود رسیدند و نیت های خالص خود را ارزشگذاری مجدد کردند، گذشتند از مال و جان خویش تا بفهمانند توکل و اعتماد به خدا یعنی چه؟ برخی ها هم به اعتقادات این معتقدان خرده گرفتند و نقادی کردند همگی اجرتان با امام حسین(ع)

خیلی ها به قلب های خود جلا دادند و آرامش ستودنی برای خود ایجاد کردند ، احساسات را به منطق گره زدند و پیوندی شیرین ایجاد کردند( شور و شعور حسینی باهم) برخی ها هم سایر ایام را هم برای این کارها با شروط مطرح شده، مناسب دیدند. همگی اجرتان با امام حسین(ع)

خیلی ها ار فرصت استفاده کرده و برخی کدورت های موجود را کنار گذاشتند، خود و منیت را کنار گذاشتند و از تقصیرات گذشتند و گذشت را فرهنگسازی کردند و برخی ها بدنبال دلایل منطقی و بررسی جزئیات کدورت ها بودند و همچنان دقیق ماندند. همگی اجرتان با امام حسین(ع)

خیلی ها خودنمایی کردند و فضیلت های انسانی و شایسته را به نمایش گذاشتند و ماندگار شدند و برخی ها هم خودنمایی کردند و به ارزشهایی ارزش گفتند که دیگر مردم ما آنها را ارزش نمی دانند همگی اجرتان با امام حسین(ع)


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876