چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

پاس گل دادن برایم لذتبخش تر از گل زدن است
گرفتن پرینت
کد خبر: 5432  |   تاریخ انتشار:08 اکتبر 2015   |   نویسنده: احد پرستار

فرزاد پاینده، از بازیکنان با سابقه ی غیر بومی تیم شهرداری چوبر است که محبوبیت خاصی بین مردم فوتبال دوست چوبر دارد، اگر از اخلاق خوب وی بگذریم، بازی سازی وی در طراوت بازی تیم شهرداری تأثیر بسزایی دارد. اگر تیم تاکتیک پذیر باشد، وی کار راحتتری در پیش خواهد داشت و اگر تیم تمرکزش را از دست بدهد شاید این بازیکن بیشتر مورد انتقاد قرار می گیرد. صبر و حوصله وی و احترام به مردم چوبر را در مصاحبه جاری بصورت واضح خواهید دید:

لطفاً خودتان را بصورت کامل معرفی کنید.

فرزاد پاینده متولد ۱۳۶۸/۰۸/۱۸ محل تولد رشت صادره از آستارا محل سکونت آستارا

photo_2015-10-07_20-09-27

 

از چه سالی ورزش فوتبال را شروع کرده اید و در چه باشگاه هایی سابقه فعالیت دارید؟

فوتبال چمنی را از سال ۸۷ شروع کردم و با تیم امید شهرداری لوندویل قهرمان استان گیلان شدم و به دسته ۳ کشور صعود کردیم و در دسته ۳ کشور در رده سنی امید بازی کردم و بعد از آن به تیم شهرداری چوبر آمدم و در خدمت این تیم می باشم. امسال سال پنجمی است که در خدمت شهرداری چوبر هستم.

 

در کدام پستها بازی کرده اید کدام پست را دوست دارید و در تیم شهرداری در چه پستی بازی می کنید؟

من از همان ابتدا پستم هافبک وسط و طراح بود و الان که در خدمت تیم چوبرم بازیکن آزاد (پشت مهاجم) بازی می کنم و از بازی کردن تو این پست و پاس گل دادن لذت میبرم طوری که پاس گل دادن واسم لذتبخش تر از گل زدن می باشد بازی در این پست را خیلی دوست دارم.

 

از بین بازیکنان ایرانی و خارجی کدام بازیکن ها الگوی شما هستند؟

من در ایران از قبل عاشق بازی مجتبی جباری بودم و در حال حاضر بازی سروش رفیعی و فرشاد احمدزاده رو خیلی دوست دارم. در بازیکن های اروپایی هم از بازی آندرس اینیستا خیلی لذت می­برم.

در تیم شهرداری امسال چه بازیکنی فراتر از انتظار شما ظاهر شده، در تیم امسال جای کدام بازیکن ها خالی است؟

تیم پارسالمون خیلی قوی بود و جای بازیکنانی مثل وحید همتی، میثم قویدل، توحید هاشمی، حسین رفاهی و خیلی های دیگه خالی است و احساس میشه . از بازیکنان امسال هم مهیار حیدری تو بازی با شاهین انزلی در انزلی خیلی خوب بازی کرد و منو غافلگیر کرد. البته همه اونجا فوق العاده بازی کردیم ولی مهیار با توجه به اینکه یکی دو سالی  از فوتبال دور بود بعد از اون مدت با اون بازی خوبش مقابل تیم شاهین من رو غافلگیر کرد.

از نظر مالی تیم شهرداری انتظارات شما را برآورده کرده است، آیا از نحوه تیم داری شهرداری راضی هستید؟

با اینکه مطمئنم و میدونم همه عوامل تیم از جمله اعضای محترم شورا و شهردار محترم و مدیر عامل و سرپرست محترم شبانه روز دارند تلاش میکنند که مشکل مالی بچه هارو حل کنن ولی بازم مشکلات هست حتی با اینکه مردم فهیم و ورزش دوست چوبر به ورزش و تیم کمک میکنند بازهم مشکلات مالی خیلی زیاده و این میتونه به تیم ضربه بزرگی بزنه. من به شخصه خودم او سالهایی که شهرم تیم داشت و ازمن میخواستند که برای شهرم بازی کنم بازه م میموندم و واسه شهرداری چوبر بازی کنم چون با مردمان چوبر خیلی احساس راحتی دارم. فقط اینو میتونم بگم که اگه مشکل مالی تیم حل بشه تیم توی بیشتر بازیها خیلی خیلی بهتر میتونه نتیجه بگیره.

با توجه به فوتبال دوست بودن مردم چوبر، فرهنگ تماشاگران چوبری را در چه حد میدانید؟ انتظار شما از تماشاگران چیست؟

من همیشه گفتم الان هم میگم مردم چوبر برای من خیلی محترم و قابل احترامند و همیشه هم دلسوز و کنار تیمشان هستند من هیچ گله یا شکایتی از اونا ندارم . چون اونها به عشق شهرشون می آیند و تشویق میکنند و منت سر ماها میذارند و چون از داخل باشگاه و مسائلی که درون باشگاه میگذره چه از نظر مالی یا چیز دیگه بیخبرند وقتی تیم تو این شرایط نتیجه نمیگیره ما شرمندشون میشیم. من این رو از طرف همه بچه های تیم میگم هدف همه ما چه تو بازیهای داخل خانه چه خارج خانه موفقیت تیم شهرداری چوبره. انتظارم هم از طرف تماشاگران عزیز اینه که مثل همیشه کنار تیم باشند و ماهارو تنها نذارند. فقط میتونم بگم ما شرمندشون هستیم. تماشاگرها برای من به شخصه مهم و خیلی خیلی قابل احترامند و من از تک تکشون تشکر میکنم و منت می گذارند و میان کنار ما برای کمک به تیمشون. ممنونم از همشون.

شما جزء بازیکنان غیربومی چوبر هستید که محبوبیت زیادی دارید، آیا بومی سازی در فوتبال چوبر جواب خواهد داد؟ یا باید در نقاط ضعف بدنبال بازیکنان غیربومی باشد بهتر است؟

به نظر من تیم وقتی میتونه بومی باشه که پایه داشته باشه یعنی پایه ها چند سال کار کنن بعد از داخل اون بازیکنان مطمئنم بازیکنای خوبی به تیم اصلی اضافه خواهند شد. وقتی تیم پایه نداشته باشه بومی سازی خیلی سخت میشه. مثلا امسال یک بازیکن جوان به تیم اضافه شده مثل امیر موسوی که بازیش خوبه و انگیزش فوق العاده اگه طبق اصول جلو بره و تو حاشیه نره به جاهای خیلی بهتری خواهد رسید. در کل اول باید تو پایه ها کار کنن تا بتونن تیم رو بومی کنند.

شیرین ترین خاطره و تلخترین خاطره شما از زمان بازی در تیم شهرداری چوبر چیست؟ سوال نهم به احترا شماره پیراهن شما آخرین سوال ما خواهد بود. فقط چند کلمه خواهم گفت اولین کلمه ای که به ذهنتان میرسد را خواهید گفت؟

شیرینترین خاطره من سال اولی بود که تو بازی با تیم استقلال رشت با اینکه نیمه اول رو یک هیچ عقب بودیم تو نیمه دوم من چهارتا پاس گل دادم و تونستیم اون بازی رو چهار یک ببریم خاطره تلخ هم همین امسال تو بازی با شاهین با اینکه خیلی خوب بازی کردیم و یک هیچ جلو بودیم دقیقه ۹۴ گل خوردیم که یکی از خاطرات تلخم بود.

 

 

 

چند کلمه میگوییم در مقابل بصورت کوتاه هر مطلبی که به ذهنتان میرسد را بگویید:

سلمان آقایی

سرپرست با تعصب و باغیرت

 

مهیار سلمانپور

قابل احترام برای من

 

فردین عباس زاده

کسی که خیلی به من کمک کرده و تو تمام مراحل زندگیم رد پای خوبی از ایشون بجا مونده و بسیار قابل احترام هستند برای من

 

برادران راضی

دوستان عزیز من که خیلی دوستشون دارم

 

هادی نوروزی

کاپیتان با تعصب و یار همیشگیه پرسپولیس

 

ضربه ایستگاهی

کسی که قدرتش رو داره پشتش بایسته

 

دروازه‌بان

کمر اصلی تیم

 

مدافع

زحمتکشان تیم

 

هافبک

موتور و مغز متفکر تیم

 

مهاجم

فقط ازش گل میخواهند کار به هیچی ندارند

چوبرنیوز

رسانه معتبر و اول چوبر و حامی اصلی ورزش چوبر

 

حرف آخرتان را هم با مخاطبین چوبرنیوز بگویید.

همه مردم چوبر چه اونایی که بامن دوستند چه اونایی که از من خوششون نمیاد چه اونایی که منو نمیشناسند همشون واسه من قابل احترامند و هر نظری داشته باشند نظراتشون برای من خیلی خیلی قابل احترام است. فقط یک خواهش ازشون دارم که بدونند و مطمئن باشند هدف من و کل بچه های تیم موفقیت تیم شهرداری چوبر تو تمام میادین میباشد. از شما هم تشکر میکنم که منو قابل دونستید خیلی خیلی ممنون. به امید موفقیت همیشگی تیم فوتبال شهرداری چوبر.

 

از صبر و حوصله ای که به خرج دادید متشکریم، به امید موفقیت های روز افزون در تمامی مراحل زندگی.

 


برچسب‌ها:
  1. فوتبالی گفت:

    سلام با توجه به اینکه بنده در فوتبال چوبر می باشم و شناخت کاملی از آقای پاینده دارم خدمت بینندگان این مصاحبه عرض می کنم که ایشون تا بحال تمامی حق و حقوقشو گرفته و امسال هم ۲ بازی برای شهرداری چوبرانجام داده و مبلغ ۴۰۰هزار تومان از باشگاه پول گرفته و دیگه نمیاد و ما چوبریها از این اینکه ایشون عنوان می کنند که بدون پول بازی می کنم و حقوقمو ندادن متأسفیم و از همین جا عنوامن میکنیم که همچین آدمهایی را نباید گذاشت در فونتبل چوبر جایگاهی داشته باشند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876