چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

سندی دیگر بر حضور غضنفر رکن ابادی در عربستان
گرفتن پرینت
کد خبر: 5368  |   تاریخ انتشار:30 سپتامبر 2015   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 photo_2015-09-28_13-19-19

به گزارش چوبر نیوز، بی کفایتی آل سعود در مدیریت مناسک حج امسال بر هیچ کسی پوشیده نیست اما حاشیه های این بی کفایتی در حادثه وحشتناک «منا» هر لحظه ابعاد جدیدتری بخود می گیرد و هر روز که می گذر خبرهای جدیدی از رسوایی مقامات عربستان در حادثه هولناک منا نمایان می شود.

عدم ارایه اطلاعات صحیح از سرنوشت غضنفر رکن آبادی، یکی از دیپلمات‎های سرشناس ایرانی و سفیر سابق ایران در لبنان که جزء زائران امسال حج بیت الله الحرام بود، یکی دیگر از رسوایی های مقامات سعودی هاست.

بر اساس این گزارش و بر خلاف ادعاهای مقامات سعودی در عدم اطلاع از ورود و حضور غضنفر رکن آبادی در مناسک حج امسال، انتشار تصویری از یکی از حجاج ایرانی با این دیپلمات سابق ، این ادعای واهی سعودی ها را نیز نقش بر آب کرد.

 در حالیکه اسناد و مدارک مهم از جمله تصاویر گذرنامه مهمور به مهر روادید حج وی در خبرگزاریهای مختلف داخلی و خارجی حکایت از ورود این استاد دانشگاه امام صادق (ع) به کشور عربستان دارد ، انتشار این تصاویر سندی محکم و بی بدیل از حضور وی در عربستان سعودی دارد.

دکتر بختیار حیدرنیا که امسال برای اولین بار به مکه مشرف شده در گفتگویی کوتاه با خبرنگار چوبر نیوز گفت: از آنجاییکه بخشی از انتظامات کاروانهایی از حجاج ایرانی در مکه با من بود به دفعات با افراد سرشناس ایرانی دیدار و ملاقات داشتم که چندین بار شخصا با آقای رکن آبادی، دیدار داشته و حتی تصاویری هم به یادگار گرفتیم.

این اسناد و تصاویر در حالی منتشر می شود که عربستان سعودی همچنان بر بی اطلاعی از وضعیت رکن آبادی، اصرار می ورزد.

photo_2015-09-30_23-59-24

.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876