چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

یک اصلاح طلب از تالش شمالی به پا خواست/ سورپرایز انتخاباتی بخش حویق و کرگانرود برای تالش !
گرفتن پرینت
کد خبر: 5319  |   تاریخ انتشار:24 سپتامبر 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

انتخابات-مجلس

به گزارش چوبر نیوز ، شنیده های انتخاباتی از تالش حاکیست در هفته ی اخیر نشستی با حضور جمعی از فعالین سیاسی و افراد تاثیر گذار علمی و دانشگاهی بخش حویق چوبر و لیسار جهت رصد کاندیداهای محتمل در انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شده که جمع حاضر با توجه به چیدمان موجود ، تصمیم بر ان گرفتند که تا از نخبگان بومی منطقه خود حمایت و گزینه ای را وارد کارزار انتخابات کنند.
یک منبع اگاه بدون ذکر نام ٬ از احتمال ورود شخصیتی دانشگاهی و علمی شناخته شده در سطح ملی با مدرک دکتری ( رتبه دانشیاری ) از معتبر ترین دانشگاه های تهران با گرایش اصلاح طلبی معتدل ٬ و فعال در انجمن های اسلامی دانشگاه ٬ و شاغل در نهاد های اجرایی یکی از وزارت خانه ها خبر داد .


برچسب‌ها:
 1. بشیری گفت:

  سلام
  میشه لطفا این خبرهای سیاسی و انتخاباتی را از این سایت حذف کنید.
  بسیار سایت جذاب و خوبی است اما هر از گاهی با این خبرهای کذایی و بی ربط کیفیت کارتون را پایین می آورید.
  آخه اینجا اصلاحات و غیر اصلاحات چه فرقی میکنه آقای شوکتی ؟؟؟!!!!
  نکنه فکر کردید اینجا منهتن یا نیویورک هست؟؟؟!!!
  مگه اونایی که قبلا به مجلس رفتند چه کردند که شما هم شدید کاسه داغ تر از آش !!
  بجای تعریف و تمجید از این آقایان بهتر نیست به درد و درمان خود مردم بپردازید؟؟
  همون جاده ال کیوی که در موردش نوشتید یا در مورد نرگس خاتون و ۹ ساله کدام نماینده یا کاندید و یا مدیری به پا خواسته و کاری انجام داده که اینگونه اینها را بزرگ می کنید.
  بخدا اگر از همین کاندیدی که به پا خواسته بپرسید جاده توریستی ال کیوی کجاست و چه کاری برای توسعه اش نیاز است ، هیچ نمی تواند بگوید. اما اگر از مجلس بپرسید آمار تک تک صندلی هایش را برایتان خواهد گفت.
  یا بقیه کاندیداها فقط الان شعار میدهند رای که بیارند خیلی چیزا یادشون میره.
  لطفا بیشتر از مردم و زندگی آنها بنویسید . لطفا لطفا لطفا….

 2. بشیری گفت:

  سلام
  آقای شوکتی آخه اصلاحات و غیر اصلاحات چه فرقی به حال ما میکنه که اینقدر این ها را بزرگ می کنید؟؟!!
  مگه قبلی ها چه کردند که به پا خواست و به پا نخواست آنها را بدانیم.
  سایت جالب و خوبی دارید که گاهگداری با این مطالب بی ربط سیاسی و انتخاباتی خرابش می کنید.
  همان مطلب محیط زیست آقای دایمی یا جاده ال کیوی که نوشتید یا همین مطلب تشکر تشکر بسیار زیبا و دل نشینند. چرا از این مطالب بیشتر نمی نویسید که مستقیم به زندگی مردم مربوط است و بسیار زیبا و تاثیر گذار است.
  حالا شما از این کاندیداهایی که بپا خواسته یا نخواسته اند بپرسید جاده توریستی ال کیوی کجاست و چه برنامه ای برای توسعه آن دارید؟؟؟؟؟ ببینید اصلا می دانند این جاده کجای ایران است؟؟؟؟؟
  آقای شوکتی بهتر نیست بجای بزرگ کردن آدمهایی که چندان تاثیری برایمان ندارند به متن زندگی مردم چوبر و منطقه برگردید؟؟؟
  البته شما هم تقصیر ندارید، چون اینجا نیستید که از درد مردم بدانید. و شاید هم آنقدر با اونا گشتید که سیاست زده شده اید و ….
  من روی حرفم با این شخصیت به پا خواسته نیست بلکه منظورم همه اونایی هستند که هنوز هیچی نشده با اخبار و اطلاعات جور واجور ذهن و دل مردم را خالی می کنند….

 3. farshad گفت:

  باسلام
  این سایت رو آقای شوکتی زحمت کشیده و به راه انداخته وهر اتفاقی که افتاده و قراره بیفته تو این سایت آورده ؛مشکل راه ال کیوی چه ربطی به آقای شوکتی داره که ازش شاکی میشید آقای بشیری مگه مشکل ما فقط راه ال کیویه ینی اگه اونجا رو آسفالت کنن مشکلتون حل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منکه فک نمیکنم؛ یه نامزد انتخاباتی مجلس شورای اسلامی تو شهرمون داریم مگه کار گناهیه که درموردش چند مطلب بذاریم تو سایت شهرمون ،همونطور که این سایت متعلق به شما و تک تک همشهریانمان هستش به آقای خندستانی ام تعلق داره و میتونیم برای تبلیغ ایشان از سایت چوبر نیوز کمک بگیریم….

  تشکر از آقای شوکتی

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876