چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

علی خندستانی : هفته دفاع مقدس یادآور رشادت رزمندگان اسلام در ۸ سال جنگ تحمیلی است
گرفتن پرینت
کد خبر: 5311  |   تاریخ انتشار:24 سپتامبر 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

Untitled-1 copy (1)

چوبرنیوز – یک فعال اجتماعی در تالش گفت: دفاع مقدس همواره یادآوررشادت های دلیر مردانی است که بدون غم نان و نام، برای پاسداری از سرزمین و ناموس این آب و خاک، از جان خود گذشتند. در کنار این رشادت ها، کسانی هم بودند که برای تامین نیازهای جبهه و ایجاد انگیزه در رزمندگان، بسیج مردمی به راه انداختند.

علی خندستانی درگفت و گوبا خبرنگارسایت خبری چوبرنیوز با اشاره به هفته دفاع مقدس افزود: هشت سال جنگ ناجوانمردانه علیه نظام اسلامی تحمیل شد و برخی کشورهای دنیا علیه جمهوری اسلامی نوپا دراین جنگ تحمیلی شرکت داشتند.

وی بیان داشت: رزمندگان اسلام درهشت سال دفاع مقدس تنها با رشادت ، یقین به وعده الهی و پیروی ازامام خمینی(ره) توانستند دشمن متجاوز را شکست دهند.

خندستانی ادامه داد: رزمندگان این مرز و بوم با دلاور مردی در این جنگ تحمیلی سالیان زیادی مبارزه کردند تا اسلام عزیز بماند وبه میهن اسلامی کوچک ترین خللی ایجاد نشود و این اتفاق جز با رشادت رزمندگان میسر نبود.

وی، ضمن ارج نهادن به یاد و خاطره شهدا گفت: بدون شک قدرت جمهوری اسلامی برگرفته از ایمان است و رزمندگان اسلام وعده خدا را دنبال کردند وجوانان کثیری در بهترین سال های زندگی خود به فیض شهادت نائل آمدند.

خندستانی اظهار کرد:این شهدای ارزشمند نیروهای توانمند و اثرگذاری بودند که می توانستند توان و انرژی خود را برای خود صرف کنند اما رشادت در راه اسلام و ایثار در راه تحقق آرمان های بلند انقلاب اسلامی را برگزیدند و در این راه سرافرازانه به شهادت رسیدند.

وی با اعلام اینکه حقانیت انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس به همه جهانیان به اثبات رسید و مردم معجزه خون‌های پاک شهیدان را با چشم دیدند، افزود: پس از سالها جنگ و تنش در کشور عراق ،  مردم عراق به این نتیجه رسیدند که برای ایجاد امنیت و ثبات در این کشور نیاز به همراهی با ملت ایران اسلامی و رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت الله خامنه ای رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران دارند.
خندستانی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس بیش از ۴۲ کشور جهان با ما وارد جنگ شدند، گفت: اطاعت از خداوند و تبعیت از ولایت فقیه و همدلی مردم سبب شد که ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس سربلند شود.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یادگار با ارزش مکتب حسینی و دوران دفاع مقدس، اضافه کرد: اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود، بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه برطرف و تهاجمات فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی بی‌اثر خواهد شد.

خندستانی درپایان گفت: جوانان و نوجوانان امروز باید بدانند که امنیت و آسایش ایران اسلامی با جانفشانی و ایثارگری‌های مردانی بدست آمده که عزت و سربلندی ایران اسلامی مهم‌ترین اهداف آنها بوده است.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876