چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

تمام خیابانهای شهر چوبر به ترتیب اولویت اسفالت می شوند
گرفتن پرینت
کد خبر: 5259  |   تاریخ انتشار:11 سپتامبر 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

photo_2015-09-02_22-49-54

به گزارش چوبر نیوز ، شهر چوبر در منطقه از معدود شهرهایی است که از اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی سازمان شهرداریهای کل کشور بهره برد.

این اعتبار به شهرهایی اختصاص می یابد که توانسته بودند بر اساس قانون بودجه سال ۹۳ ، مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان بصورت سپرده به حساب سازمان شهرداریهای کل کشور واریز نمایند.

بطوریکه بر اساس مصوبات قانون سال ۹۳ هر شهرداری که بتواند ۲۰۰ میلیون تومان در این سازمان اندوخته داشته باشد، پس از یک سال می توانست از حواله ۴۰۰ میلیون تومانی قیر برای حوزه شهری خود بهره ببرد.

رییس شورای شهر چوبر با اعلام این خبر اضافه می کند که با تمام مشکلاتی که در حوزه شهری داشتیم ، با آینده نگری توانستیم این مبلغ را به حساب سازمان شهرداریهای کل کشور واریز نماییم تا امروز بتوانیم بیش از نیمی از خیابانهای شهر چوبر را آسفالت نماییم.

البته وی این را هم گفته که با این مبلغ واضح است که نمی توان کل شهر را آسفالت کرد چرا که فقط حواله ۱۶۰۰ تن قیر را داریم . اما با توافقاتی که با شرکت پیمانکار بعمل آمده قرار است و با قولهایی که از نماینده گرفته ایم قرار است بخش دیگری از خیابانهای مهم که در قرارداد اولیه نبود، هم آسفالت شوند تا این تعهداتمان را از محل بودجه سال ۹۴ پرداخت کنیم.

بر اساس اعلام خبرنگاران چوبر نیوز در منطقه ، آسفالت کشی خیابانهای شهر چوبر از ۱۰ روز پیش شروع شده و تا به امروز قسمتی از خیابان امام رضا (ع) (روبروی مدارس ) که آب جمع میشد ، کوچه فاطمیه، قسمتی از خیابان شهید امیری و کوچه های منشعب، خیابان دانش و خیابان هنر  در مرحله اول به اتمام رسیده است .

بنظر می رسد با عقد قرارداد طبق توافقات انجام شده در مرحله دوم ماشین های آسفالت کشی به للکه محله نقل مکان خواهند کرد تا آسفالت کشی خیابانهای شهید رجایی ، شهید با هنر ، شهید زردپور، خیابان کارگر، شهید بخشی، خیابان ۱۲ متری عزیزی و قسمتی از خیابان شهید مطهری هم از سر گرفته شود.

photo_2015-09-02_22-49-39

photo_2015-09-02_22-49-36


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876