چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

سومین همایش منطقه ایی « انفاق مهر » در چوبر برگزار می شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 5147  |   تاریخ انتشار:29 آگوست 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

سومین همایش منطقه ایی موسسه خیریه انفاق مهر چوبر ، اواخر شهریور ماه در چوبر برگزار می شود.

به گزارش چوبر نیوز ، این همایش با حضور شخصیت های سیاسی استانی و منطقه ایی به همراه چهره های هنری و ورزشی کشور همزمان با افتتاح نخستین خانه اهدایی موسسه خیریه انفاق مهر چوبر برگزار می شود.

مدیر عامل موسسه خیریه انفاق مهر چوبر با اعلام این خبر به چوبر نیوز گفت : بنا داریم این همایش بسیار گسترده تر از همایش های قبلی برگزار شود چرا که این همایش به جهت تقدیر و تشکر از خیرین و مردم نیکوکاری است که با دست مهر خویش بنایی ساخته اند که سرپناه نیازمندان باشد. ضمن اینکه از هم اکنون موسسه اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای جشن نیکوکاری کرده و به همین منظور با نصب پلاکاردها و اعلامیه در معابر شهر، مردم نیکوکار منطقه را برای مشارکت در این امر خیر دعوت می کنیم.

photo_2015-08-29_22-06-32

لازم به ذکر است که نخستین همایش موسسه خیریه انفاق مهر چوبر با حضور جمع کثیری از مردم منطقه و هنرمندانی چون آتش تقی پور، علیرضا خمسه، محمود عزیزی و افتخار ورزشی منطقه ، فردین معصومی برگزار شد. و در دومین همایش این موسسه، هنرمندانی چون ایرج نوذری و عطیه غبیشاوی ، کلنگ احداث نخستین خانه اهدایی موسسه را به زمین زدند.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876