چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

یادی از دکتر کیوان آذرکش، به بهانه روز پزشک
گرفتن پرینت
کد خبر: 5121  |   تاریخ انتشار:23 آگوست 2015   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

 ll

چوبر نیوز ، روز پزشک را به تمام پزشکان متعهد در تمام نقاط دنیا تبریک می‌گویم . . .  پزشکان متعهدی که در قید حیاتند یا دست خدمتشان از این دنیا کوتاه . . . .

به پزشک عزیزی که اولین پزشک شهرمان (چوبر) بود و سالها با جان و دل به اهالی محترم این شهر و اطراف خدمت نمود؛ پزشکی که با وجود اینکه از بهترین دانشگاه ایران فارغ‌التحصیل  شد و می‌توانست  مثل دیگر همکاران خود پس از گذراندن تعهدش به شهر خود بازگردد و با موقعیتی بهتر در پایتخت زندگی کند؛ به عشق این مردم با تحمل سختیها و کمبودها در این شهر ماند و به خدمت پرداخت و حتی آخرین لحظه عمر خود را در مطب محقر ولی پر از عشقش گذراند و جان به جان آفرین تسلیم نمود؛ تبریک میگویم.

به نوبه خود از همشهریان قدرشناس و دیگر عزیزانی که تمام عشق خود را در مراسم خاکسپاری و مجالس ترحیم تقدیم روح پاکش نمودند و نیز شورای محترم شهر که به پاس قدردانی از پزشک شهر خود با اهالی همراهی نمودند سپاسگزارم.

من به نمایندگی از اهالی شهر خود و برخی از بیماران قدر شناس پزشک عزیزمان که در مجلس ترحیم آن بزرگوار با امضای خود خواستار این شدیم که خیابان مطب آن بزرگوار که هر صبح شاهد اشتیاق ورود این عزیز به مطب خود و شبها شاهد چهره خسته ولی سرشار از رضایت خدمت به بیمارانش بود به نام آن بزرگوار (دکتر کیوان آذرکش) نام‌گذاری شود، که تاکنون بعد از گذشت ۹ ماه چنین اتفاقی نیافتاده!

امروز بار دیگر با آن بزرگوار پیمان می‌بندیم و ضمن تبریک این روز بزرگ به او می‌گوئیم:

عشق به او در دلهای تک‌تک ما تا ابد می‌ماند و این عشق نه با دیدن نام او بر خیابان و یا . . .   بلکه با خاطرات او در قلبهای ما همیشه زنده خواهد بود.

chobar shokati 4

همیشه در قلب کودک و جوان و پیر این شهر خواهی ماند. .

“دکتر آذرکش عزیز روحت شاد و روزت مبارک”


 1. بابک گفت:

  سلام و تشکر از حسن نظر و قدرشناسی شما
  مرحوم دکتر آذرکش از همکاران خدوم و دلسوز بودند. روحشان شاد

 2. اسماعیل گفت:

  با سلام و تشکر از قدردانی از همکار مرحوممان، مرحوم دکتر آذرکش از همکاران بسیار خوبمان بودند که فقدانشان بسیار غم انگیز و دردناک بود.روحشان قرین جوار رحمت الهی

 3. مژگان آذرکش گفت:

  باسپاس فراوان ازابرازمحبت شماخوبان قدرشناس که همیشه یاروهمرا ه عزیز غایب ما بودید،از طرف خودوخانواده ام ،آرزوی ایامی مملوازشادی وسلامتی برایتان دارم.سربلندوپیروزباشید.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876