چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

سرنوشت منطقه در گرو انتخاب شعور سیاسی مردم
گرفتن پرینت
کد خبر: 5036  |   تاریخ انتشار:05 آگوست 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

چوبر (2)

به گزارش چوبر نیوز ، در حالی که انتخابات مجلس دهم اسفندماه امسال برگزار می‌شود اما تحرکات انتخاباتی کاندیداهای احتمالی بیش از پیش فزونی گرفته است. مشاهدات نشان می‌‌دهد برخی از کاندیداهای برای ورود به مجلس اقدامات تبلیغاتی خود را به‌ صورت غیر مستقیم و با برگزاری میتینگ های تبلیغاتی، دید و بازدیدها ی خانگی و حضور در مراسمات محلی و مساجد، تبلیغات خود راشروع کرده اند.

 البته آنچه این روزها زیاد به چشم می خورد جلسات خانگی کاندیداهای احتمالی مجلس دهم است که به صورت مداوم در حال برگزاری است. حرفها و صحبتها و شاید هم شعارهایی که در این جلسات مطرح می شود شاید شیرین ترین کلامهای سیاسی باشد که شنیدن آنها در وهله اول برای اقشار مردم خوشایند است. اما آیا چه مقدار از این قول و قرارها تبدیل به واقعیت می شوند؟

خوشبختانه امروزه با توجه به فزونی دانش و آگاهی مردم به لطف رسانه های مجازی، شنیداری و دیداری ، تشخیص و تمیز کردن این صحبتها و شعارها چندان برای مردم  عادی دشوار نخواهد بود. چنانچه اگر بحث تعصب ، قومیت و نسبت های فامیلی را کنار بگذاریم که البته در شهرهای کوچک و روستاها بیشتر نمود پیدا می کند، کمتر کسی پیدا می شود که بدون شناخت شخصیت ، عملکرد و برنامه های کاندیداها به سمت آنها تمایل پیدا کند. چرا که خوب می دانند با هر رای خود سرنوشت و آینده شهر، روستا، حتی خانواده و فرزندان خود را رقم می زنند.

بنابر این برخلاف برخی صحبت ها و نظر سنجی های تبلیغاتی که هر از گاهی برنده احتمالی نهایی را با سر و صدای زیاد مطرح می کنند، برنده نهایی را شعور سیاسی مردم و درک موقعیت و شرایط جامعه انتخاب خواهند کرد و این برای رونق اقتصادی، عمرانی و پیشرفت منطقه نوید خوشایندی است.

.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876