چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مشکل برق للکه محله چوبر برطرف می شود
گرفتن پرینت
کد خبر: 5033  |   تاریخ انتشار:03 آگوست 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

کردستان (8)

به گزارش چوبر نیوز ، از مدتها پیش افت فشار برق منطقه للکه محله چوبر مشکلاتی را برای اهالی بوجود آورده بود که خوشبختانه با پیگیری شورای شهر این مشکل در هفته دولت بکلی برطرف می شود.

یک عضو شورای شهر چوبر در گفتگو با سایت چوبر نیوز گفت : با نصب یک ترانس برق در خیابان امام حسین (ع) للکه  محله، افت فشار برق این منطقه برطرف خواهد شد.

عیسی مختار پور افزود : پس از وصول درخواست اهالی و تهیه استشهاد محلی ، پیش استاندار و مدیر کل شرکت توزیع نیروی برق استان رفته و مسرانه مشکل برق للکه محله را پیگیر شدیم که به حمدالله قول نصب یک ترانس بزرگ را در این محل در هفته دولت گرفتیم که انشاا… با نصب آن مشکل برق عزیزان ساکن در این محل بر طرف خواهد شد.

وی اظهار کرد: ما از مدتها قبل پیگیر این مشکل بودیم اما نتیجه ایی نگرفته بودیم تا اینکه به اتفاق یکی دیگر از اعضای شورا ، شخصا پیگیر این مشکل شدیم تا اینکه موفق شدیم.

درخواستها و تلاشهای طولانی مدت شورای شهر چوبر برای رفع مشکل برق للکه محله در حالی اتفاق می افتد که در بخشی از چشم انداز شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان آمده است :  وظیفه خطیر توزیع مطلوب انرژی برق و تامین روشنایی معابر کلیه نقاط استان گیلان بر عهده ما (مدیریت و کارکنان ) است و معتقدیم مشترکین برق سهامداران شرکت هستند، لذا حفظ حقوق و رعایت احترام آنها اولویت ماست .

توضیح ضروری :

پس از انتشار خبر فوق یکی از اعضای شورا در تماس با سایت چوبر نیوز ضمن عذر خواهی از مخاطبان گرامی ، اعلام کردند که در انتقال خبر فوق اشتباهی صورت گرفته که بدین شرح اصلاح می گردد.

موضوع رفع مشکل افت فشار برق مربوط به خیابان شهید آقایی چوبر (روبروی سه راه نرگس خاتون) است که در هفته دولت، با نصب ترانس فشار قوی برطرف خواهد شد. و مشکل افت فشار برق در خیابان امام حسین (ع) در حال پیگیری است که با مساعدتها و حمایت مسئولین در آینده ایی نزدیک برطرف خواهد شد.

همچنین ضمن تشکر از تذکر بجای یکی از مخاطبان (چوباری) ، این مورد هم تصحیح شد.


 1. زهرا اکبری گفت:

  سلام به شما آقای شوکتی و همه زحمت کشان چوبر

  بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خودم را از شورای محترم چوبر که همیشه پیگیر مشکلات مردم چوبر هستند اعلام می کنم.
  چوبریها قدر زحمات شما بزرگواران را می دانند انشاا.. خدا در دنیا و آخرت خیرتان دهد.

 2. لیلا آدمزاد گفت:

  خیلی کار بزرگی است خدا چراغ زندگی تان را همیشه پر نور گرداند.

 3. چوباری گفت:

  قدیما یادمون بود برای احترام معصومین، هم در نگارش و هم در مکالمه و سخنرانی برای احترام سرورانمون، علیه السلام یا مخفف همان(ع) می گفتند.
  ضمناً جا دارد از دوستان شورا هم بابت پیگیری مشکلات موجود برای للکه ی مظلوم تشکر کنیم.

 4. چوباری گفت:

  ممنون

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876