چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

جلسه باشکوه پورعزیزی زنگ خطر را برای رقبا به صدا درآورد + تصاویر
گرفتن پرینت
کد خبر: 5012  |   تاریخ انتشار:27 جولای 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز ، حاج عزیز پورعزیزی در جلسه هم اندیشی خود که عصر روز یکشنبه با استقبال گرم چند صد نفر از آحاد مختلف مردم تالش در بخش اسالم برگزار شد، خود را به عنوان یکی از گزینه های اصلی و جدی ورود به مجلس دهم مطرح کرد. این جلسه که بدون تردید بزرگترین جلسه برگزار شده این دوره از سوی کاندیداهای احتمالی مجلس  دهم در تالش بود، نگاه همه فعالین سیاسی منطقه را به خود جلب نمود.

عزیز پورعزیزی، حقوقدان و مدرس دانشگاه که از مدتها قبل عزم خود را جزم نموده و فعالیت های خوبی را در مناطق مختلف تالش بزرگ آغاز کرده، با جلسه باشکوه دیروز خود زنگ خطر را برای سایر کاندیداهای احتمالی که هر از چند گاهی ادعا دارند پیروز انتخابات هستند به صدا درآورد.
مدیرکل سابق امور اجتماعی استانداری گیلان در این جلسه ضمن تقدیر از حضور باشکوه اقشار مختلف مردم، اعلام کرد تنها برای پیروزی در انتخابات آمده و برنامه های مهمی برای اعتلای تالش و رفع مشکلات آن در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه با یاری خدا در مسئولت های مختلف حضور داشته و دارای روابط خوبی با مسئولین استانی و کشوری است، خاطرنشان کرد در مسئولت های گوناگون خود منشاء خدمات بسیاری برای مردم منطقه بوده و همواره سعی در برطرف نمودن مشکلات مردم بزرگ تالش داشته است.
مدرس دانشگاه های گیلان در بخشی از سخنان خود گفت در گذشته از احساسات لطیف مردم تالش برای رسیدن به منافع شخصی استفاده می شده، اما حق این مردم آنچنان که شایسته آن بوده اند ادا نشده و بنده برای رساندن تالش و تالشی به جایگاه راستین خود در انتخابات آینده حضور جدی پیدا می کنم و با کمک خدا و همکاری مردم گزینه اول انتخابات تالش هستم.

پورعزیزی با خوب توصیف کردن شرایط خود در سه شهرستان اعلام کرد با آراء پایه ای از بخش اسالم و بخش مرکزی تالش پا به انتخابات گذاشته ام و با توجه به سابقه کار اجرایی و صداقت و پاکدستی ای که مردم از بنده سراغ دارند، مورد استقبال گرم گروه های مختلف مردم قرار گرفته ام.
از حواشی این جلسه باشکوه، تشویق های پی در پی حضار بود که در بین سخنرانی حاج عزیز پورعزیزی حمایت خود را از ایشان اعلام می کردند. همیطنور می توان به حضور افراد سرشناس تالش و بخش اسالم اشاره کرد که بعد از پایان جلسه از پورعزیزی رسما حمایت نمودند. قبل از آغاز سخنرانی پورعزیزی نیز چندین نفر از افراد شناخته شده منطقه مشکلات تالش و مردم آن را یادآور شدند و با توجه به رزومه بلند اجرایی و صداقت و پاکی حاج عزیز پورعزیزی، وی را بهترین گزینه برای نمایندگی تالش بزرگ دانستند.
گفتنی است عزیز پورعزیزی که سابقه بخشداری، فرمانداری و مدیرکلی استانداری گیلان را در کارنامه خود دارد، ایشان با حکم قائم مقام وزیر کشور، رئیس هیئت بازرسی و نظارت بر سواحل شمال کشور نیز بودند.

 

810614207_118500

811825282_78313

812236069_7646

811840906_36328

گزارش و عکس : م . پورعزیزی


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876