چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مِهر ماه ورود علی خَندستانی به رقابت های انتخاباتی مجلس دهم
گرفتن پرینت
کد خبر: 4990  |   تاریخ انتشار:20 جولای 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

Untitled-1 copy (1)

چوبرنیوز، کاظم احمدیان – کمتر از ۷ ماه مانده به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی. چند مدتی است تکاپوی چپ و راست سیاست کشور و اشخاص نزدیک به این دو جناح سیاسی برای رسیدن به صندلی های سبز پارلمان ایران آغاز و رفته رفته شدت می گیرد. نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بهار سال ۹۲ یک درس بزرگ برای جریان های سیاسی کشور بود. تلاش های مثلث « هاشمی رفسنجانی، رییس دولت اصلاحات و علی اکبر ناطق نوری» سبب رسیدن شیخ حسن روحانی راست اعتدال گرا به مقام ریاست جمهوری اسلامی ایران با پیاده سازی استراتژی وحدت شد. شخصیت های چپ و راست بر اساس همین استراتژی به دنبال رسیدن به وحدت هستند تا به واسطه آن بتوانند کُرسی های مجلس دهم را به خود اختصاص دهند. این سیاسیون فهمیده اند که وحدت، حلقه مفقوده آنان طی سال های گذشته بوده است.

بعد از این تجربه پند آموز که مِصداق آموختن از تاریخ است، از گوشه و کنار شهرهای ایران بویژه گیلان خبر می رسد فعالان دو جناح سیاسی بر این باورند با بکار بردن استراتژی وحدت می توانند در جریان رقابت های انتخاباتی مجلس پیش رو به بهارستان برسند. حالا در تالش هم بنا به خبرها – علی خَندستانی – نامزد احتمالی مجلس دهم که به نظر می رسد رقیب سَخت برای کاندیداها بشمار می رود با برخی از فعالان سیاسی – انتخاباتی اعتدالی شهرهای تالش، رضوانشهر و ماسال دیدار و نشست هایی داشته است.

قاضی خَندستانی به تازگی در گفت و گویی با سایت خبری چوبرنیوز گرایش سیاسی خود را اصول گرای اعتدالی و حامی دولت تدبیر و امید رئیس جمهور روحانی و حضور در صحنه رقابت های انتخاباتی مجلس را قوی توصیف کرد.

خَندستانی زمان اعلام کاندیداتوری خود را در صورت تصمیم قطعی روزهای نزدیک به ثبت نام از نامزدها که وزارت کشور تعیین کرده در یک گردهمایی خبر داده بود.

در این باره یک فعال سیاسی اصول گرای میانه رو که خواست نامش برده نشود، به ما می گوید: روزهای پیش نشست هایی با آقای خندستانی داشته ایم که از بیان متن آن بمنظور رعایت اخلاق معذورم. وی در پاسخ به این سوال که در این نشست فقط شماری از فعالان سیاسی اصول گرا معتدل حاضر بودند یا از سایر جریان های سیاسی فعال قانونی حضور داشتند، اذعان می کند: بله. چند تن از فعالان سیاسی اعتدال گرا حامی انتخاباتی دکتر روحانی هم در این جمع بودند. این فعال سیاسی در پایان مکالمه تلفنی کوتاه خود جمع بندی جلسه را بسمت وحدت و ائتلاف انتخاباتی بیان و حضور پررنگ آقای خندستانی را برای نشست و دیدار با اقشار مردم تالش از مهر ماه ۹۴ خبر می دهد.

گفتنی است، خَندستانی مُدلی که برای آغاز اعلام حضور در رقابت های انتخاباتی مجلس دهم در نظر گرفته؛ پیشتر دکتر حسن روحانی در واپسین روزهای فروردین سال ۹۲ با فراخوانی فعالان و چهره های شاخص سیاسی – اجتماعی نزدیک به افکار سیاسی خود از سراسر کشور به تالار بزرگ آدینه تهران واقع در منطقه جنت آباد شمالی ورود به رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری را به نمایش گذاشت.

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

همراهان اخبار سیاسی چوبر نیوز :

سایت تحلیلی خبری عصر خبر

http://www.asrkhabar.com/fa/news/69931/%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%8A%D9%83-%D9%83%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%8A%D8%AF-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%82%D8%A7%D8%A8%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D8%AF%D9%87%D9%85


برچسب‌ها:
 1. Reza گفت:

  حاجی نیا، بخدا دیگه محبوب نیستی چون شایعاتی در مورد شما تبدیل به واقعیت شد. دیگه من به سهم خودم برات کاری نمی کنم، زمان استفاده از احساسات مردم دیگه تموم شده. دیگه من به برای رای خودم ارزش قائلم دیگه به حرف ریش سفید ها رأی نمی دم. حاجی مشاوره غلط دادن بهتون، حاجی ۸ اسفند روز سختی خواهد بود. این کامنت من رو به یاد داشته باشید.

 2. حبیب زاده گفت:

  دوست عزیز
  که حکم قبل از قصاص میدی چه شایعاتی بوده که دور از چشم مردم تبدیل به واقعیت شده؟؟
  اگر تو طرفدار یک کاندید خاص هستی چرا بقیه رو به توپ بستی؟؟
  حاجی خیلی بزرگتر از آن است که با حرفهای کاملا جهت دار تو و امثال تو تخریب شود.
  این زهی خیال باطل است برادر.
  آنچه شنیدی و یا نشیده تهمت زدی شایعه ای بیش نیست که نه از ذهن افراد کوته بین که از معده این دون پایه ها بر آمده.
  این حرفها هیچ تاثیری در شخصیت و معصومیت و اقتدار حاجی ندارد و طرفداران و دوست داران بیشمار حاجی در همه جای تالش بزرگ از دل و جان حامی او خواهند ماند.
  ۸ اسفند در میدان بزرگ تالش به یاری خداوند بزرگ و حمایت بیشمار مردم آگاه تالش پیروزی مردی را جشن خواهیم گرفت که صداقت، ایمان، پشتکار و تلاش جانانه اش برای کشور و منطقه زبانزد خاص و عام است.

 3. اکبری گفت:

  حاجی بیا. حاجی بیا که چشم امید همه ما تویی!
  حاجی بیا که تالش نیاز به ابر مردی چون تو دارد.
  حاجی بیا با حضور پر سعادتت و همه طرفداران واقعیت که قلبا دوستت دارند ۸ اسفند جشن بزرگی داریم.

  حاجی بیا که بپاس خدمات ارزنده ات لایق بر حق نمایندگی تالش تویی…

 4. اكبر گفت:

  با سلام خدمت مردم فهیم تالش مردان بزرگ همیشه دوشمنانی داشتند و دارند که غالب این دوشمنان را افراد حسود و کوته فکر تشکیل می هند و آقای خندستانی هم از این امر مستثنِی نیست .آقای محترم چرا حرف دلتو نمی زنی بگو با اعلام کاندیا توری آقای خندستانی موقعیت شما به خطر می افته و شما نمی نتوانید گروهی را با فریب برای رای دادن به فرد خاص از چوبر و جاهای دیگر به آستارا ببرید چرا دیگه تهمت می زنی آقای خندستانی محبوب مردم هستند و خواهند بود چه رای بیارند و چه نیارند . که من اطمینان دارم ایشان رای با لا می آورند و به مجلس می روندو این رو سیاهی در این دنیا و آخرت برای افرادی مثل شما می ماند که به یک مسلمان و انسان شریف تهمت می زنید که گناهیست نا بخشودنی

 5. Reza گفت:

  دوست عزیز،
  ۸ اسفند سخت خواهد بود، مردم چوبر دیگه هرچی از انتخابات شورا ها کشیدند بسه، فاجعه رو وسعت ندید.
  زمان تعصب ورزی های غلط گذسته، باید قبول کرد با وجود غولهایی مانند یاری و یوسفی و رادمهر بخش ما با داشتن نهایت۱۲ هزار رای (که نداره) با تعصب ۱۰۰ درصدی هم به جایی نخواهد رسید.
  دل ما که خون است، حداقل به تحجر فکری دچارمان نکنید.

 6. مرتضي گفت:

  دوست عزیز
  ما که شما را می شناسیم !!!، از کدام فاجعه و غول حرف می زنی دیوار غول و فاجعه را خود شما دور خودت کشیدی مگر در دوره هفتم فقط بخش گرگانرود به آقای خندستانی رای داد کل تالش بزرک به ایشان رای دادند. آقای خندستانی غول بزرگ انتخابات تالش هستند نه کسان دیگر . شما دوست عزیز مغرضانه به موضوع نگاه می کنید و می خواهید دیدگاه خود را به مردم تحمیل کنید این را مطمئن باشید نمی توانید آقای خندستانی را تخریب کنید چون آقای خندستانی صادقانه و برای رضای خدا در طول سالیان دراز برای این مردم کار کرداند و می کنند و مجبوب مردم هستند و رای بالا هم دارند و تعصبی هم در کار نیست واقعیته اگر شما انتخاباتی بودید و تجربه انتخاباتی داشتید همچین چیزهای نمی گفتید. .الاحسود و لا یسود

 7. Reza گفت:

  حسادت؟ چرا ! به چه کسی؟
  من انتخاباتی نیستم، من کودک نوپایی هستم که می دانم، تعصب در مردم ما تبدیل به تعصب با آگاهی شده است.
  شما سرور ما، شما انتخاباتی، بیایید ولی حرفهای بنده یادتان باشد.
  زمان ارادتمندی ها گذشته الان زمان دیپلماسی و کلمات است،

 8. مرتضي گفت:

  آقای محترم ،چوبری عزیز مردم فهیم ما با همان تعصب و آگاهی که شما گفتید به آقای خندستانی رای خواهند داد و هیچ چیزی را هم از دست نمی دهند چون به فرزند لایق خود که نسبت به ایشان آگاهی و شناخت دارند رای می دهند نه به یک فردی که به قول شما ،با فریبکاری ، بازی با کلمات و دیپلماسی از نوع کثیف وارد عرصه انتخابات می شود . آقای خندستانی با مردم و در کنار مردم بوده و خواهد بود و من شناختی که از ایشان دارم به خاطر انتخابات و کاندیداتوری هم نیست . و شما آقای محترم که خط و مش شما برای ما روشن و واضحه به دنبال همان کار (م )باشی بهتر ه چون سیاسی نیستی .

 9. Reza گفت:

  شما آقای محترم که خط و مش شما برای ما روشن و واضحه به دنبال همان کار (م )باشی بهتر ه چون سیاسی نیستی .

  من دنبال کار (م) باشم؟ م چیه؟ واضح بگید ممنون میشم.

  در ضمن مش نه و مشی

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876