چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

مراسم افطاری به نیت موسسه خیریه چوبر در تهران
گرفتن پرینت
کد خبر: 4948  |   تاریخ انتشار:03 جولای 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

به گزارش چوبر نیوز، همزمان با ماه پر برکت رحمت و کرامت، مراسم افطاری چهاردهمین روز از ماه مبارک رمضان در ساختمان مرکزی سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات  برگزار شد.

در این گردهم آیی که معاونت سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات هم جزو میهمانان  مراسم بود، از پیشکسوتان و بازنشستگان سازمان و همچنین برخی همشهریان چوبر نیز حضور داشتند.

مدیر عامل موسسه خیریه انفاق مهر چوبر که یکی از بانیان برگزاری این مراسم بود، در حاشیه این مراسم گفت : یکی از سنت های دیرینه اسلامی که در فرهنگ ایرانی نیز ریشه دوانیده و به یک عادت پسندیده درآمده، سنت افطاری دادن در ماه مبارک رمضان است و این عمل پسندیده، باعث نزدیک تر شدن دل ها و افزایش رافت و مهربانی می شود، چرا که در کنار این سفره ها فقیر و غنی، بزرگ و کوچک در کنار هم، سر یک سفره می نشینند و از نعمت های خدا استفاده می کنند.

نصرتی با اشاره به حمایت های بی دریغ معاونت سازمان از موسسه خیریه چوبر افزود : تمام هزینه های برگزاری این مراسم از طرف سازمان و برخی افراد خیر سازمان میباشد که اکثرا هم عضو عادی و افتخاری موسسه بوده و تاکنون کمک های زیادی را به این نهاد مردمی داشته اند.

در این مراسم همچنین مهندس عبدالرزاق سلمانی، رضا نصرتی و علیرضا شوکتی از یاران موسسه در شهر ساحلی چوبر نیز حضور داشتند.

chobar (1)

chobar (2)

chobar (3)

chobar (4)

chobar (7)

chobar (6)

chobar (10)

chobar (9)

chobar (8)

چ چوبر

.


برچسب‌ها:
 1. شیوا همتی گفت:

  سلام قبول باشه نماز روزه هاتون.
  من زیاد چوبریها را نمی شناسم
  اما نام چوبر را با نصرتی و کارهای خیریه ایی که در منطقه انجام داده اند می شناسم.
  در خانواده ما که نزدیک آستارا زندگی می کنیم همیشه ذکر خیر این مرد خدایی هست.
  امیدوارم مردم چوبر قدرش را بدانند.

 2. شریفی گفت:

  شیر مادر حلالت آقای نصرتی و دیگر زحمتکشان موسسه خیریه.
  واقعا دست مریزاد که هم در چوبر و هم در تهران به فکر مردم تهیدست هستی.
  خدا به همراهتان

 3. آشنا گفت:

  آقای نصرتی با پولایی که اینجا جمع می کنین چرا تو چوبر خرج نمی شه چرا توی تهران افطاری می دید جواب بدین تبلیغاته یا کار خیر

 4. حسین نصرتی (مدیرعامل موسسه) گفت:

  آشنای نا آشنا

  چه راحت از آنچه مطمئن نیستی برای دیگران لباس تهمت و افترا بافتی….
  اگر مطلبت سوالی بود شاید میشد به حساب بی اطلاعی و ناآگاهی گذاشت اما من نمی دانم به چه جراتی و با چه رویی در این ماه خدا با زبان روزه بر کسی و چیزی که مطمئن نیستی تهمت زدی؟؟؟؟

  برنامه افطاری که در تهران برگزار شد کاری است که سالیان سال با هزینه شخصی بخشی از کارمندان خیر سازمان هر سال در ماه مبارک رمضان برگزار میشد و علاوه بر اینکه هیچ مبلغی از پول موسسه در آن هزینه نشده بلکه نیت ما این بود که حتی از همان خیرینی که در آن مراسم و با پول شخصی خود شرکت می کنند نیز برای موسسه کمک جمع کنیم که دردی از دردمندان منطقه را پوشش دهد.
  اما شما بدون اینکه حتی زحمت سوال را هم به خود بدهی زبان به افترا و تهمت گشودی، و عمل ناپسندی مرتکب شدی که یکی از گناهان کبیره در دین اسلام است، و این گناهی نابخشودنی !!!!!!
  من که واگذارت میکنم به خدا اما نمی دانم چگونه می خواهی حق الناس و حقی که از مردم خیر و اعضای موسسه داری را چگونه جبران خواهی کرد ؟؟؟!!!!

 5. آشنا گفت:

  آقای نصرتی لطفا تیتری که زدین رو خودتون به دقت بخونید شما که نوشتن بلد نیستید خطای خودتون رو به گردن منه خواننده نندازید هر که به غیر من این رو می خوند همین تفکر رو می کرد اگه نیت شما خیر باشد خدا عجرتان بدهد

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876