چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

چرا سخنرانی علی مطهری در کرج لغو شد؟
گرفتن پرینت
کد خبر: 4762  |   تاریخ انتشار:02 ژوئن 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

6119250216174367544

 

 به گزارش چوبر نیوز و به نقل از صراط، در پی عدم برگزاری سخنرانی علی مطهری «همایش دولت و ملت، همدلی و همزبانی» در کرج و برخی اظهار نظر ها پیرامون این موضوع، روابط عمومی فرمانداری کرج اطلاعیه ای منتشر کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کرج، در پی عدم برگزاری سخنرانی علی مطهری «همایش دولت و ملت، همدلی و همزبانی» در کرج و برخی اظهار نظر ها پیرامون این موضوع، روابط عمومی فرمانداری کرج در تاریخ ۱۱ خرداد ماه ۱۳۹۴، اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرد:

متعاقب عدم هماهنگی ما بین متقاضیان برگزاری نشست سیاسی کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و متولیان سالن شهیدان نژاد فلاح کرج و طرح موضوع در شورای تأمین استان و ارائه رهنمودهای لازم در خصوص تأمین امنیت و ایجاد شرایط مناسب برای برگزاری نشست مذکور، مطالبی در روزهای اخیر در برخی از شبکه‌های اجتماعی از سوی افراد مختلف مطرح شده است. همچنین آقای علی مطهری، نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی «یکی از مدعوین این نشست« طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور مطالبی را مدنظر قرار داده‌اند و همین‌طور اخباری در این رابطه از سوی برخی افراد منتسب به متقاضیان نشست مذکور و اصحاب رسانه و جراید منتشر شده است. در این خصوص فرمانداری شهرستان کرج و استانداری البرز برای تنویر افکار عمومی و روشن شدن جوانب موضوع و همچنین پیشگیری از هر گونه سوء استفاده ناشی از جریان‌های یک‌سویه اطلاع‌رسانی، مطالبی را به شرح ذیل به آگاهی عموم می‌رساند:

با توجه به ماده ۱۲ آئین‌نامه چگونگی تأمین امنیت اجتماعات و راهپیمایی‌های قانونی که مقرر می‌دارد: صدور مجوز همزمان برای دو یا چند گروه در یک‌زمان و مکان صورت نخواهد گرفت مگر آنکه گروه‌ها “به‌اتفاق” تقاضای برگزاری مراسم مشترک داشته باشند. در این صورت همه گروه‌های متقاضی اقدام به ارائه فرم درخواست و سپردن تعهد خواهند نمود.

بنابراین به لحاظ تقارن زمان و مکان همایش مزبور با برگزاری مراسم دیگری گه از قبل تدارک دیده‌ شده بود، عملاً امکان برگزاری آن مقدور نبوده است. فلذا شورای تأمین استان توصیه به جابجایی مکان و زمان برگزاری آن همایش کرد که مورد موافقت کانون همبستگی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان قرار نگرفت.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است:

با عنایت به چاره‌اندیشی و اتخاذ تدابیر مناسب برای حل موضوع از سوی استاندار و رئیس شورای تأمین استان البرز و همین‌طور فرمانداری شهرستان کرج و مساعدت برای برگزاری آرام و بی‌دغدغه مراسم حسب درخواست گروه‌های سیاسی، جای تعجب است که در اطلاعیه صادره از سوی روابط عمومی سپاه امام حسن(ع) و نامه آقای دکتر علی مطهری به رییس جمهور مطالبی عنوان‌شده است که خلاف واقع و دقیقاً عکس تدابیر اندیشیده شده منعکس شده است. حتی در نامه‌ ایشان از شخصیت‌هایی همچون حجت‌الاسلام‌ و المسلمین موسوی لاری و مهندس مهر علیزاده نام برده شده است که جزو مدعوین همایش نبودند.

ناگفته نماند اظهار نگرانی برخی از اعضای شورای تأمین مبنی بر درگیری احتمالی و تنش آلود شدن نشست مذکور، نه‌تنها موجب لغو نشست مذکور نشده است، بلکه موجب بحث و بررسی بیشتر موضوع گردید.

در پایان لازم به ذکر است فرمانداری و استانداری البرز طبق قانون آمادگی دارند برای آقای دکتر علی مطهری و سایر شخصیت های سیاسی کشور فضای مناسب برای حضور در هرگونه مراسم را در چارچوب قانون و مقررات فراهم کنند.


برچسب‌ها:
 1. چوباری گفت:

  من نمی دانم به چه دلیل نظرات من منتشر نمی شود ولی می خوام این نکته را یاد آور بشم تا شما احساس نکنید که ما نیت شما را درک نمی کنیم. شما سایتتون را ابتدا با موضوعات مسائل محلی و فرهنگی که مورد توجه مردم محلی است افتتاح کردید ولی با توجه به تغییر و تحول درمدیریت و خبرنگاران و … مشی سیاسی به خود گرفت تا جاییکه شما با نشرگزارشاتتون توی سایت چوبر حتی دیدگاه سیاسی خودتان را هم مشخص کردید.
  شما فکر می کنید با یک مشت افراد بی سواد سرو کار دارید؟ بهتره از جوونهای چوبری برای مقاصد خودتان سوء استفاده نکنید. می دونم این کامنت هم منتشر نخواهد شد چون باید مثل بقایی از شما تمجید کنم یا مثل کبک چشمم را به واقعیت ببندم ولی اگر شد در نظریات بعدی دلایل خودم را ارائه خواهم داد.

  پاسخ :
  مخاطب گرامی از زمانی که من در این سایت خدمتگزار شما و همه چوبریها و مردم منطقه بوده ام هیچ نظری سانسور یا حذف نشده است . و تنها نظری که محفوظ شده در توهین به آقای طوطی بود که آن هم به دلیل عدم اسم و مشخصات نویسنده در قبال ادعای خود بوده است.

  بنابراین ضمن تشکر به اطلاع شما می رسانم که تا کنون هیچ نظری از شما حذف نگردیده است. شیوه ارسال پیامتان را بررسی و اطمینان حاصل کنید.
  با سپاس ، آرتمیسا جهانی

 2. جعفری گفت:

  من هم با نظر دوست چوباری موافقم. بابا بیخیال این سیاست باشید. ول کنید ترا خدا . کمی تنوع خوبه اما نه ایقدر که تماما سیاسی کار کنید.
  برای بازدید بیشتر ساییتتون نچسبید به این سیاست زده ها. ول کنید
  شما می دونید اصلا مشکل منطقه چیه؟
  می دونید سالهاست این فلک زده ها می خواهند برای کیوی کاران منطقه تالش و آستارا یک اتحادیه داشته باشند اما موفق نمی شوند؟
  می دانید پشت این کارها کیه؟
  اگر می دانید پس چرا نمی نویسید؟ شما که این همه طرفدار دارید پس چرا محافظه کارانه کار می کنید؟
  این دوست راست میگه
  از زمانی که آقای شوکتی مدیریت سایت را به این خانم ژیگول دادند سایت هم با چوبر غریبه شده !!!
  آخه اونی که چوبر نیست چه می دونه درد مردم این منطقه چیه؟
  اگر هم نظرمو پاک کنی به جهنم. حداقل اینو بدون که هیچ کدوم از مطالبت به درد چوبریها نمی خوره ژیگول خانم.
  تقصیر شما نیست البته خود شوکتی شما را وارد سایت کرده و خودش که جاش راحته و تو صداسیما کیفشو می کنه. همون صداسیمایی که هیچ کس برنامه هاشو نمی بینه.

 3. عادل بقائي گفت:

  این سایت در راستا واهداف همبستگی همه اقشار منطقه و اطلاع رسانی در موضوعات مختلف ایجاد شده با بی طرفی یا باطرفی آن نسبت به طیف خاص ( از لحاظ سیاسی و اجتماعی) کاری نداریم! چه بسا در همه نشریات وخبر گزاریها و سایت ها که بعضی اخبار به مزاج دیگری سازگار نباشد چالش ایجاد می کنند.
  برادر عزیز!!(چوباری)
  من بد! سایت بد ! شهردار بد ! شورا بد! هیات امنای مساجد بد!ریش سفیدهای محله بد! شاید همه از دید شما بد! پس شما که خود را خوب باسواد ،آگاه ، و منتقد به عملکردها می دانیدو دلسوزی می کنید آیا رسم اینه که بدون نام ومشخصات واقعی وارد شوید و به دیگران اینگونه خرده بگیرید.آیا فکر می کنید افکار شما درست است!!

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876