چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

انتخاب اعضای جدید هیات رییسه جبهه اصلاحات گیلان در تیرماه
گرفتن پرینت
کد خبر: 4757  |   تاریخ انتشار:02 ژوئن 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

 

images

چوبرنیوز- یک عضو شورای هماهنگی گروه های جبهه اصلاحات استان گیلان از انتخاب اعضای جدید هیات رییسه این جریان سیاسی در تیرماه سال جاری خبر داد.

کمال لشگری در گفت و گو با خبرنگار بخش سیاسی سایت خبری چوبرنیوز افزود: حدود ۱۸ حزب سیاسی اصلاح طلب شورای هماهنگی گروه های جبهه اصلاحات گیلان را تشکیل می دهند که قرار است در تیر ماه سال جاری با انتخاب اعضای جدید هیات رئیسه آن دور جدید فعالیت جبهه اصلاحات گیلان تداوم یابد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان این که در اسفند ماه سال جاری ۹۴ دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد، عنوان کرد: احزاب جریان اصلاحات تلاش خواهند کرد با همفکری و همدلی میان خودشان حضوری پررنگ در انتخابات مجلس دهم داشته باشند و بتوانند با رای مردم پیروز کرسی های بهارستان شوند.

همچنین دبیر حزب مردم سالاری گیلان از برگزاری اردوی تابستانی حزب مردم سالاری در تبریز خبر داد و اضافه کرد: هنوز زمان دقیق این اردوی تابستانی مشخص نشده که قرار است بزودی در جلسه شورای مرکزی حزب مردم سالاری زمان آن تعیین گردد.

لشگری از انتخاب محمد مهدی جعفری مسئول کمیته جوانان و دانشجویان حزب مردم سالاری تشکیلات گیلان به عنوان مجری شبکه جهانی الهدی خبر داد و گفت: این موفقیت را به آقای جعفری و اعضای حزب مردم سالاری تبریک می گویم.

وی در پایان افزود: همه ی کمیته های حزب مردم سالاری گیلان تشکیل شده و در حال انجام فعالیت است.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876