چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

استقبال بی نظیر مردم چوبر از جشن نیکوکاری
گرفتن پرینت
کد خبر: 4322  |   تاریخ انتشار:16 مارس 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

امسال برای اولین بار جشن نیکوکاری در چوبر به همت موسسه خیریه انفاق مهر چوبر برگزار شده که با استقبال بی نظیر مردم روبرو شده است.

۲ چوبر

به گزارش چوبر نیوز، موسسه خیریه انفاق مهر چوبر که در عمر یک ساله خود پیشگام در عرصه های خیریه و کمک به مستمندان و نیازمندان بوده، در راستای اقدامات خیرخواهانه خود اقدام به ایجاد پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در بازار چوبر نموده است. این پایگاه که جنب مسجد جامع بازار چوبر و کنار جاده اصلی دایر شده با استقبال پرشور مردم مواجه شده است. بطوریکه مدیر عامل این موسسه، ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت صمیمانه مردم در کمک به همنوعان خود می گوید: « من خودم از این همه مهر و محبت خالصانه مردم به وجد آمده ام. قدر این مردم را باید دانست . مردمی که هر آنچه در توان دارند با خلوص نیت و یکدلی برای کمک به همنوع اینگونه در تلاشند. آنها به نیت مشارکت در این عمل خداپسندانه پیشقدم شده اند حال چه آنانکه با اهدای یک دست جوراب نو، یا چه آنانکه با اهدای مبالغ هنگفت به کمک نیازمندان شتافته اند تا به این شعر سعدی جامعه عمل بپوشانند که بنی آدم اعضای یکدیگرند….»

وی همچنین از شورای شهر و شهرداری به جهت مساعدت های لازم جهت برپایی چادر و کمک به اجرای طرح تشکر کرده و می افزاید : « مردم و مسئولان در برگزاری و اجرای این طرح سنگ تمام گذاشته اند که جا دارد صمیمانه از آنان سپاسگزاری نمایم.»

ناصر نعمتی مسئول جمع آوری کمک های مردمی در چوبر نیز، با توصیف مشارکت همه جانبه مردم در این طرح می گوید: « خیلی از افرادی که برای کمک می ایند ما نمی شناسیم، این عده از چوبر و حومه برای کمک و اهدای هدایا می آیند بدون اینکه ما آنها را بشناسیم و عنوان می کنند ما برای رضای خدا در این طرح مشارکت کرده ایم و نیاز به اسم و رسم نداریم. باشد که قبول افتد،»

لازم به ذکر است که جشن نیکوکاری به مدت یک هفته از ۲۳ تا ۲۹ اسفند در چوبر برگزار می گردد که با توجه به استقبال مردم احتمال تمدید آن تا ۴ فروردین سال آینده هم دور از ذهن نیست.


دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876