چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

رقابت نمایندگانی از چوبر برای ورود به مجلس شورای اسلامی
گرفتن پرینت
کد خبر: 4313  |   تاریخ انتشار:14 مارس 2015   |   نویسنده: علیرضا شوکتی

چوبر

این روزها طب تبلیغات انتخاباتی مجلس بطور غیر رسمی در اکثر مناطق کشور به صورت زیر پوستی در حال گسترش است. چرا که ورود به ساختمان هرمی شکل بهارستان آرزوی دیرینه هر نامزدانتخاباتی مجلس است. اما هر سال تعداد زیادی از دوستداران و علاقمندان ورود به این ساختمان با ترغیب دوست و آشنا و سایر همشهریان خود، در تکاپوی جذب حداکثری رای، برای پیروزی هستند.

به گزارش چوبر نیوز،شهر ساحلی چوبر با اینکه تبدیل به شهر شده اما هنوز جمعیت و جغرافیای سیاسی آن به حد نصاب لازم برای داشتن نماینده در مجلس نرسیده است با این حال هر سال در بین کاندیداهای نمایندگی شهرستانهای تالش و آستارا چندین نفر از افتخارات چوبر نیز می درخشند.

هرچند سایت چوبر نیوز قصد نداشت به این زودی وارد کارزار انتخاباتی شود، اما حضور تعداد قابل توجهی از چوبریها در این رقابت مهم، ما را بر آن داشت تا سلسله گزارشها و گفتگوهایی با این کاندیداها در رابطه حوزه انتخابیه شان منتشر کنیم.

بی شک رای مردم چوبر نیز بمانند برخی دیگر از شهرهای اقماری حاشیه این دو شهرستان، نقش بسزایی می تواند در موفقیت یا عدم موفقیت نمایندگان مدعی داشته باشد. چرا که در حالت بدبینانه ده هزار رای چیزی نیست که هر نماینده ایی بتواند بی تفاوت از کنار آن بگذرد.

بر اساس این گزارش، با اینکه هنوز اسامی دقیق کاندیداها بطور رسمی اعلام نشده، اما تاکنون حضور سه نفر از رجال سیاسی چوبر در این رقابت بطور غیر رسمی اعلام شده و این افراد در سخنرانی ها و نشست های خصوصی دیدگاهها و نقطه نظرات خود را به همت طرفدارانی که روز به روز افزوده می شوند به اطلاع همشهریان خود می رسانند.

دکتر حاج علی خندستانی، قاضی برجسته کشور، تنها نماینده چوبر در حوزه انتخاباتی تالش است. وی که برای دومین بار قصد ورود به این رقابت ها را دارد، بنظر می رسد عزم خود را جزم کرده تا با قدمهایی استوارتر از قبل، با تکیه بر خوش نامی خود در قامت یک قاضی عادل در قوه قضاییه، راههای ورود به ساختمان طلایی بهارستان را هموارتر کند.

مهندس علیرضا نعمتی، که دوره قبل تا آستانه ورودی مجلس پیش رفت اما به یکباره از راه یابی به این ساختمان نوساز باز ماند، امسال با اطمینان صد در صدی یکی از صندلی های ساختمان بهارستان را برای خود  از حوزه انتخابیه آستارا، رزو کرده است. وی که حضور در جبهه های جنگ و جانشین فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان آستارا و تدریس در دانشگاه را در کارنامه خود دارد، فردی آرام و متین و بسیار درستکار است. طرفداران نعمتی او را یک اعتدالگرا میدانند، اما خود او اعتقاد دارد خدمت به خلق خدا، خلوص نیت می خواهد و چپ و راست و میانه لازم نیست.

دکتر بختیار حیدرنیا، پزشک عمومی و رییس سابق شبکه بهداشت و درمان آستارا، برای اولین بار است که پا در این کارزار انتخاباتی می گذارد. وی نخستین دانشجوی پزشکی چوبر است که با همت و تلاش ستودنی خود راههای تلاش و موفقیت را برای بسیاری از دانش پژوهان چوبر و منطقه به ارمغان آورد. ابتدا بنظر می رسید حیدرنیا خود را به جبهه موتلفه اسلامی نزدیکتر کرده و تصمیم دارد از این طیف راه ورود به بهارستان را در پیش گیرد اما وی اخیرا اعلام کرده : «بنده در حال حاضر از طرف هیچ حزبی نیامده ام و تفکرات بنده تو سعه و توجه به شایستگان و فرهیختگان منطقه است وحزب موتلفه از همه گرایش های فکری مطرح جهت ارایه برنامه ها دعوت می کند ».

سایت چوبر نیوز ضمن آرزوی موفقیت برای همه این عزیزان، قصد تبلیغ یا تخریب هیچ یک از نامزدها را ندارد اما بنابر وظیفه خبری و اطلاع رسانی همگانی و نیاز مخاطبان فهیم و  آگاه خود، آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به انتخابات این دو شهرستان را به نسبت اهمیت و ارزش خبری منعکس می کند.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876