چوبر چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر
چوبر

میدان «کیوی» چوبر به میدان «امام حسین» تغییر نام یافت
گرفتن پرینت
کد خبر: 4257  |   تاریخ انتشار:07 مارس 2015   |   نویسنده: آرتمیسا جهانی

20140815_111204

به گزارش چوبر نیوز، میدان کیوی چوبر که به دلایل نا معلومی به سرعت طراحی و احداث، و به همان سرعت هم تخریب شد، اخیرا اعلام شد این میدان به نام «میدان امام حسین (ع)» تغییر نام یافته است.

فرهاد حیدرنیا،رئیس شورای شهر چوبر با اعلام این خبر به چوبر نیوز گفت : طی مصوبه جدید اعضای شورا، میدان ورودی شهر چوبر از سمت آستارا به نام میدان امام حسین(ع) نامگذاری شد و چون قبلا تخریب شده بود،نقشه جدیدی آن با در نظر گرفتن طرح تفصیلی و ترافیکی شهر، تهیه و تنظیم شده که انشاا… تا اول فصل تابستان سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین از توسعه امکانات طرح ساحلی خبر داد و افزود: در راستای تکمیل طرحهای عمرانی چوبر، یک تیر تلسکوپی جدید برای روشنایی طرح ساحلی، قسمت خواهران اضافه شد که از دیروز شروع بکار کرد و در نظر داریم تا آخر فروردین ۹۴، شش پلاژ جدید به متراژ ۳۲ متر مربع با امکانات کامل، تکمیل و به بهره برداری برسد.

حیدرنیا در ارتباط با سالن ورزشی چوبر نیز اضافه کرد: برآورد اولیه ما برای سالن ورزشی چوبر ۴۰۰ میلیون تومان بود که به همت رئیس تربیت بدنی تالش، فعلا ۱۲۰ میلیون تومان آن تامین اعتبار شده و این پروژه در حال واگذاری به پیمانکار برای ساخت و تکمیل است.


برچسب‌ها:

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)
© تمامی حقوق متعلق به چوبرنیوز می باشد. طراحی شده توسط: علیرضا دبیری و ماهر طهماسبی گروه توسعه نرم افزاری آیاز

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/chobarir/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2876